Purity Vision Bio Levanduľa Olej 100ml

1×1 ks

Bio Levanduľový olej ponúka nežnú starostlivosť, ktorá je určená pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pokožky bábätiek.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
11,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: Purity Vision Bio Levanduľa Olej 100ml 1×1 ks

X58474

Hlavný popis produktu

Keďže prispieva k upokojeniu podráždenia, jedná sa o perfektného pomocníka v starostlivosti o problematickú pokožku so sklonom k ekzémom. Bio Levanduľový olej si obľúbite ako telový, relaxačný či pleťový olej. Vďaka zvolenej technológii macerácie prevonia pokožku krásnou vôňou levandule a súčasne ju ochráni pred negatívnymi vplyvmi z okolia. Svoje kúzlo nechá vyniknúť tiež pri aromaterapii. Z ľudových tradícií je totiž známe, že levanduľová vôňa prispieva k upokojeniu mysle a napomáha navodiť kľudný spánok.

MACERÁCIA:  Bio Levanduľový olej je vyrobený tradičnou metódou pozvoľného macerovania z levandule lekárskej (lavandula angustifolia). Pri spracovaní sú kvety levanduľových kvetov na niekoľko týždňov naložené do za studena lisovaného bio slnečnicového, jojobového a arganového oleja. Do macerátu tak v nezmenšenej miere prechádza upokojujúca sila a príjemná vôňa levandule. Užite si jemnú starostlivosť, ktorú stvorila sama príroda.

PREČO SI HO ZAMILUJETE:  Rozmaznávanie pleti: Bio Levanduľový olej pleť upokojí a dodá jej svieži vzhľad. Pred aplikáciou oleja pokožku zbavte nečistôt Umývacím ílom PURITY VISION® a následne ju tonizujte jednou z našich Bio Kvetinových vôd PURITY VISION®. Vďaka vzájomnej súhre týchto produktov dôjde k zharmonizovaniu pleti. Starostlivosť o telo: Medzi prednosti Bio Levanduľového oleja patrí upokojujúci efekt, vďaka čomu sa šetrne stará o pokožku. Keďže Bio Levanduľový olej obsahuje len 100% čisté a prírodné látky, nemusíte sa báť ani použitia na veľmi citlivú pokožku. Používať ho môžete ako ošetrujúci telový olej, regeneračný balzam po holení, hydratačnú emulziu po opaľovaní alebo ako relaxačný masážny olej. Vďaka svojej tekutej konzistencii a prospešným látkam je ďalej výborný na suché ruky a chodidlá.

TIP: Pre zamatovo hebkú pokožku pridajte do relaxačného kúpeľa lyžičku Bio Levanduľového oleja PURITY VISION®. 

Zdravé vlasy: Vyskúšajte Bio Levanduľový olej k regenerácii vlasov vrátane unavenej vlasovej pokožky. Týmto krokom dodáte suchej vlasovej pokožke tiež potrebnú výživu. Po vlasovej masáži olej dôkladne vymyte. Pre starostlivosť o rozštiepené končeky votrite olej do mokrých končekov a nechajte hodinu pôsobiť. Následne vlasy opláchnite Umývacím ílom Rhassoul PURITY VISION® zmiešaným s vodou či vymyte šampónom. Spokojné bábätko: Vďaka svojmu ošetrujúcemu zloženiu je olej perfektný pomocník počas prebaľovania. Ďalej olejček môžete votrieť do vlások bábätka. Týmto krokom pomôžete ich prirodzenému rastu. Pre vláčnu pokožku kombinujte vždy s hydratačným podkladom, ktorý je vo forme našich Bio Kvetinových vôd PURITY VISION®.

POZNÁMKA: Vždy používajte na vlhkú pokožku. CERTIFIKÁTY: Certifikácia, ktorá ručí za tú najvyššiu kvalitu produktu: CPK bio CPK je skratkou troch slov - Certifikovaná prírodná kozmetika. Certifikácia zaručuje, že daný produkt splnil prísne pravidlá a obsahuje zložky minimálne z 85 % prírodného pôvodu. Ďalej neobsahuje syntetické zlúčeniny, GMO zložky, minerálne oleje atď. Výrobky zároveň nesmú byť testované na zvieratách.“BIO“ znamená , že okrem štandardov pre CPK zaručuje taktiež pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva (BIO) či voľného zberu. V PURITY VISION® chceme, aby takto označené výrobky obsahovali aspoň 90% surovín pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva.

CRUELTY FREE and VEGAN Tento certifikát je udelený spoločnosťou PETA. Zaisťuje, že žiadny z našich produktov ani jeho ingrediencia, nebola testovaná na zvieratách a navyše neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu (včelí vosk, lanolín, karmín atď.) V PURITY VISION ® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách. Certifikát: CPK Bio Hlavní ingredience: Levandule Typ pleti: Smíšená


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.