Purity Vision Bio Kokosový Olej Bez Vôňe 420ml

1×1 ks

Vychutnajte si dezodorizovaný Bio Kokosový olej získaný z tropických ostrovov Filipín. Bio Kokosový olej bez vône poteší všetkých, ktorí využívajú blahodárne účinky kokosového oleja, ale nemajú radi jeho silnú arómu alebo ho chcú použiť do receptov, kde kokosová chuť nie je dôležitá. Kokosový olej sa vďaka vysokému obsahu nasýtených mastných kyselín neprepaľuje. Súčasne je stabilný až do 200°C, vďaka čomu je predurčený k použitiu v teplej kuchyni. Keďže vyniká schopnosťou stuhnúť pri nižších teplotách, svoje uplatnenie nájde taktiež v studenej kuchyni, čo z neho robí dôležitú prísadu do čokoládových koláčov a raw dezertov. Jeho výnimočnou vlastnosťou je tiež to, že neobsahuje cholesterol.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
6,59
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X58528

PÔVOD A VÝROBA: Technológia výroby a kvalita vstupnej suroviny určujú výslednú kvalitu kokosového oleja. Práve preto si zakladáme na tom, aby naše Bio kokosové oleje pochádzali iba z čistých oblastí tropických ostrovov Filipín, kde rostú pôvodné vysoké kokosové palmy s tými najlepšími orechmi pre výrobu oleja. Po dlhoročnom prieskume najrôznejších metód spracovania Vám prinášame 100% čistý a vysoko kvalitný kokosový olej, ktorý je bohatý na kyselinu laurovú kaprylovú a myristovú.

POUŽITIE: Varenie: Kokosový olej je skvelou náhradou masla pri alergii na mlieko. Môžete ho využiť miesto masla do základu zápražky alebo ho pridať do polievok a kaší. Tento snehobiely tuk dodáva pokrmom jednoduchšiu stráviteľnosť. Pečenie: Pri pečení vianočných koláčov môžete maslo úplne nahradiť kokosovým olejom. Kokosový olej im dodá krehkosť a ľahkosť. Využiť ho môžete ako spojivo do korpusov na cheesecake. Stačí sušienky rozmixovať spolu s kokosovým olejom. Olej je výborný taktiež na pečenie zemiakov a zeleniny v rúre pri vyššej teplote. Smaženie: Kokosový olej sa neprepaľuje, vďaka čomu je ako stvorený na restovanie a smaženie. Vysmažiť si na ňom môžete sladké aj slané pokrmy. Pri smažení ho môžete používať opakovane, stačí ho prefiltrovať. TIP: Pridajte olej spoločne s džemom na žemľu miesto klasického masla a užite si zdravé a chutné raňajky.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g: Energia 3693 kJ/898 kcal Tuky 100 g – z toho nasýtené mastné kyseliny 95 g Sacharidy <0,5 g – z toho cukry <0,5 g Bielkoviny <0,5 g Soľ <0,10 g USCHOVANIE: Bio Kokosový olej bez vône uschovávajte pri izbovej teplote. Prirodzene tekutý je kokosový olej pri teplote nad 24 °C. Diamantový efekt v štruktúre oleja je prirodzený.

CERTIFIKÁTY: Certifikácia, ktorá ručí za tú najvyššiu kvalitu produktu: Bio Označenie “BIO” znamená, že produkt bol vyrobený podľa zásad ekologického hospodárstva. Pri pestovaní plodín certifikovaných ako Bio je zakázané používať herbicídy, pesticídy či umelé hnojivá. Certifikát BIO predstavuje celoštátnu ochrannú známku pre bio potraviny. CRUELTY FREE and VEGAN Certifikát zaisťuje, že žiadny z našich produktov nebol testovaný na zvieratách a taktiež neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. V PURITY VISION® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov