PURESSENTIEL Repelent proti všiam

1×75 ml, repelent proti všiam

  • Repelent proti všiam, v spreji. Účinné látky majú 100% prírodný pôvod. Účinnosť 24 h. Odstraňuje vši. Chráni vlasovú pokožku pred napadnutím.
Zľava z nákupu Zľava -4 € pri nákupe produktov značky Puressentiel nad 20 €.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

13,99
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: PURESSENTIEL Repelent proti všiam 1×75 ml, repelent proti všiam

X31662

Hlavný popis produktu

Repelent proti všiam od Puressentiel pôsobí preventívne proti výskytu vší. V prípade veľkého zasiahnutia chráni pred nakazením vlasovej pokožky a zaisťuje účinnú ochranu až na 24 hodín*. Jeho zloženie na báze prírodných účinných látok neobsahuje neurotoxické repelenty a presýti vlasy sviežou a príjemnou vôňou. Môžete ho používať denne, keďže nemastí ani nepoškodzuje vlasy. Roztok v praktickom spreji sa ľahko používa. Môžu ho používať dospelí aj deti od troch rokov. Bez syntetickej parfumácie - Neobsahuje hnacie plyny. *Účinnosť 24 h testovaná v laboratóriu.

Dávkovanie: Nestriekajte nikdy proti očiam! Počas aplikácie si oči chráňte. Aplikujte na vlasy 5 až 7 strekov (0,9 až 1,26 ml), pričom sa zamerajte na najnáchylnejšie miesta (zátylok, oblasti za ušami). V prípade epidémií striekajte roztok raz denne každé ráno, aby ste si zaistili účinnú ochranu proti všiam až na 24 hodín*. Nezmývajte. Nesušte. Nechajte prirodzene oschnúť. Po aplikácii si umyte ruky.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte na deti mladšie ako 3 roky a tehotné alebo dojčiace ženy. Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú z prísad. Produkt ani obal nepoužívajte inak, než aký je pôvodný účel. Na externé použitie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.