PURESSENTIEL Relaxačný masážny Balzam pre deti- 30 ml SK

1×30 ml, masážny balzam

PURESSENTIEL Detský balzam na uvoľnenie a spánok. 100% prírodné a čisté aktívne prísady. Prináša oddych a uvoľnenie. Znižuje stres. Uspáva.

15,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PURESSENTIEL Relaxačný masážny Balzam pre deti- 30 ml SK 1×30 ml, masážny balzam

X54491

Hlavný popis produktu

100% prírodné zloženie RELAXÁCIA – UKĽUDŇUJÚCI MASÁŽNY BALZAM pre deti PRODUKT BOL TESTOVANÝ POD DOHĽADOM DERMATOLÓGA A PEDIATRA* Masáž do pokožky podporuje: Hydratáciu a ukľudnenie . Odpočinok a úľavu pre deti staršie ako šesť mesiacov PRODUKT TESTOVALI A POCHVÁLILI TATINKOVIA A MAMINKY*! KOZMETICKÝ PRODUKT VYVINUTÝ NA BÁZE AROMATERAPIE Krémová textúra tohoto balzamu je obohatená o hydratačné a vyživujúce rastlinné oleje (sladká mandle, olivy, makadam a semienka viniča), ktoré sa hodia na šetrnú masáž. Prinášajú detskej pokožke hebkosť a hydratáciu. Kombinácia esenciálnych olejov (pravá levandula, pomaranč a majoránka) a prírodný výťažok z kamilky uvoľňujú ukľudňujúce aromatické vône, ktoré prinášajú pocit uvoľnenia a pohodlia. Tento masážny balzam je ideálny pre ukľudnenie detí od 6 mesiacov a ich príprava na spánok.

DOPORUČENIE: Naneste malé množstvo balzamu (1 g) na telíčko dieťaťa raz denne a jemne vymasírujte do pokožky.

UPOZORNENIE: Ide o kozmetický produkt určený k vonkajšiemu použitiu. Neprehĺtajte. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Pokiaľ k nemu dôjde, ihneď dôkladne vypláchnite vodou. Neaplikujte na tvár, oblasť v blízkosti plienok a na mäkké tkanivá. Produkt nie je vhodný pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Produkt obsahuje deriváty terpenu, ktoré nie sú vhodné pre deti ktoré prekonali febrilné kŕče alebo trpia epilepsiou. Uchovávajte mimo dohlaď a dosah detí. Po použití si umyte ruky. Esenciálne oleje - True Lavender, Orange and Majoram


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.