POPOTE Kapsička bio sladký zemiak 120 g, 6+

1×120 g

Značka: POPOTE
2,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POPOTE Kapsička bio sladký zemiak 120 g, 6+ 1×120 g

X009510

Hlavný popis produktu

Sladký zemiakov nemôže chýbať v žiadnej kuchyni. Či už samotný alebo ako ideálny prísada do jednoduchých receptov. Skvelé jedlo je hotové behom okamihu. Jeho jemnú a prirodzene sladkú chuť si Vaše dieťatko zamiluje. Na našej bio kapsičke zo sladkých zemiakov si môžu pochutnať deti už od 6 mesiacov. Navyše je praktická, takže si ju môžete vziať kamkoľvek.

V spoločnosti Popo sa riadime jednoduchým pravidlom. V našej domovskej Francúzsku vyrábame produkty iba s jedinou hlavnou ingredienciou, aby aj najmenší dieťatka mohla spoznať, ako naozaj chutí zelenina. Popo, s láskou k tým najmenším.

Naša kapsička obsahuje sladké zemiaky nielen na grafike svojho obale J Naplnili sme ju nimi z plných 78%! Pre dosiahnutie vhodnej a hladké štruktúry i pre deti od 6 mesiacov sme pridali 22% vody. A to je všetko!

Na výbere sladkých zemiakov do našich kapsičiek si dávame naozaj záležať. Naši dodávatelia je pestujú v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva. Nedochádza tu napr. K aplikácii umelých pesticídov a používaná sú iba prírodné hnojivá.

Pripravte svojmu drobčekovi pochúťky na mieru jeho chutiam. Iba ingrediencie v 100% bio kvalite. Pestované s vášňou a láskou k produktu. Jemne povarené, následne rozmixované na potrebnú jemnosť, dané do kapsičiek a upravené len sterilizáciou. Žiadne zbytočné prísady. Jedine tak si totiž zelenina môže zachovať čo najviac autentické chuti a vône.

Práve preto sú naše sladké zemiačiky tak dobré. Navyše ich môžete ľahko kombinovať s ďalšími prísadami.

Popo vie, ako potešiť chuťové poháriky každého malého jedáka. Všetky produkty sú schválené pediatrami v odbore dojčenskej výživy. Vďaka praktickému baleniu ich môžete vziať jednoducho so sebou napríklad na prechádzku. Popo - kapsička do každého vrecka.

Tipy na jednoduchú pochúťku:

Ohrejte v hrnci našu Popo kapsičku zo sladkých zemiakov. Zmiešajte s dobre rozmělněným a upraveným kuracím mäsom spolu s trochou masla. Následne vmiešajte cca 10 cl kokosového mlieka. Hotovo! Rýchly recept na skvelú pochúťku, čo zvládne pripraviť každý.

skladovanie:
Ak ste obsah kapsičky tepelne neohrieval, môže byť po otvorení skladovaný pri izbovej teplote a až 48 hodín v chladničke. Kapsičku však dobre uzavrite uzáverom.

Obal bez bisfenolu A. Pre zachovanie vlastností balené v ochrannej atmosfére.

Popustite uzdu svojej kulinárske fantázii vytvorením vlastných receptov. Nenechajte však svoje dieťa mladšie 36 mesiacov hrať sa s uzáverom alebo bez dozoru!

Zloženie:

Bio sladké zemiaky 78%, voda na varenie 22%

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.