POPOTE Kapsička bio figa 120 g, 8+

1×120 g

Značka: POPOTE
3,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POPOTE Kapsička bio figa 120 g, 8+ 1×120 g

X009497

Hlavný popis produktu

Fík nemusí mať pre vaše dieťatko len podobu veľkého psíka. J
Figy v kapsičke Popo BIO Fík majú originálne a prirodzene sladkú chuť, ktorá Vášmu dieťatku obohatí jeho chuťové poháriky. Naša kapsička je vhodná od 6 mesiacov, a rozšíri tak začínajúcemu gurmánovi paletu jeho chuťových pohárikov.

Naviac sa skvele doplňuje s ďalšími ingredienciami, takže môžete ľahko vytvárať originálne recepty pre svojho miláčika J
V spoločnosti Popo sa riadime jednoduchým pravidlom. V našej domovskej Francúzsku vyrábame produkty iba s jedinou hlavnou ingredienciou, aby aj najmenší dieťatka mohla spoznať, ako naozaj chutí ovocie. Popo, s láskou k tým najmenším.

Aby naša kapsička mala naozaj autentickú chuť, obsahuje hneď 70% fíg v BIO kvalite. Pre dosiahnutie správne hladké a jemné štruktúry je dopĺňame o 30% bio jabĺk odrody Golden. A to je všetko!

Žiadna chemická kúzla a mágie v podobe pridaného cukru, zahusťovadiel, dochucovadiel a konzervantov! Iba čistá príroda J

Na výbere fíg do našich kapsičiek si dávame naozaj záležať. Naši dodávatelia je pestujú v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva. Nedochádza tu napr. K aplikácii umelých pesticídov a používaná sú iba prírodné hnojivá.

Pripravte svojmu drobčekovi pochúťky na mieru jeho chutiam. Iba ingrediencie v 100% bio kvalite. Pestované s vášňou a láskou k produktu. Jemne povarené, následne rozmixované na potrebnú jemnosť, dané do kapsičiek a upravené iba pasterizáciou. Žiadne zbytočné prísady. Jedine tak si totiž ovocie môže zachovať čo najviac chuti a vône.

Práve preto sú naše figy tak chutné. Navyše ich môžete ľahko kombinovať s ďalšími prísadami.

Popo vie, ako potešiť chuťové poháriky každého malého jedáka. Všetky produkty sú navyše schválené pediatrami v odbore dojčenskej výživy. Navyše vďaka praktickému baleniu ich môžete vziať jednoducho so sebou napríklad na prechádzku. Popo - kapsička do každého vrecka.

Tipy na jednoduchú pochúťku:

Pre bezlepkový figový torta pre malé gurmánov od 8 mesiacov
- Zmiešajte 75 ml kokosového mlieka a rovnaké množstvo rekonštituovaného dojčenského mlieka
- Priveďte do varu, pridajte 15 g tapioky a varte na miernom ohni po dobu 7 minút
- Nalejte do mištičiek
- Nechajte vychladnúť a pokryte figovým pyré z našej kapsičky

Hotovo! Skvelá pochúťka je na svete J

skladovanie:
Ak ste obsah kapsičky tepelne neohrieval, môže byť po otvorení skladovaný pri izbovej teplote a až 48 hodín v chladničke. Kapsičku však dobre uzavrite uzáverom.

Obal bez bisfenolu A. Pre zachovanie vlastností balené v ochrannej atmosfére.

Popustite uzdu svojej kulinárske fantázii vytvorením vlastných receptov. Nenechajte však svoje dieťa mladšie 36 mesiacov hrať sa s uzáverom alebo bez dozoru!

Zloženie:

Bio figy 70%, bio jablká 30%, organický koncentrát citrónovej šťavy

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.