Philips Sonicare 5100 HX6859/29

1×1 ks, sonická zubná kefka

Philips Sonicare 5100 HX6859/29. Šetrné čistenie zubov vďaka nášmu tlakovému senzoru, ktorý upozorní, pokiaľ s kefkou pri čistení príliš tlačíte.

109,89
Doprava zadarmo

O produkte: Philips Sonicare 5100 HX6859/29 1×1 ks, sonická zubná kefka

X40031

Bližšie informácie o akcii Záruka vrátenia peňazí 90 dní nájdete v záložke Prílohy.

Už za týždeň pravidelného čistenia pomocou sonickej zubnej kefky Philips Sonicare 5100 HX6859/29 spoznáte pocit dokonale čistých a svetlejších zubov. Vďaka tlakovému senzoru spoznáte rozdiel šetrného čistenia a zároveň budete mať až o 100 % zdravšie ďasná ako pri používaní manuálnej kefky.

Philips Sonicare 5100 HX6859/29 

 • sonická technológia s 62 000 jemnými pohybmi/min
 • zabudovaný tlakový senzor
 • 3 režimy čistenia, 1 stupeň intenzity
 • 2x hlavica Optimal White – odstránenie každodenných pigmentácií
 • svetlejšie zuby už za 7 dní*
 • funkcia BrushSync
 • výdrž batérie až 2 týždne**
 • praktické cestovné puzdro

Šetrná sonická technológia Philips Sonicare vykonáva stieravý pohyb a zároveň dokáže jej hlavica napeniť zubnú pastu na bublinky, ktoré vháňa do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien. Za jednu minútu vykonáva 62 000 jemných, ale vysoko účinných pohybov, teda mnohonásobne viac, ako pri ručnom čistení, pre úplne nový pocit čistých zubov. Sonická technológia je vhodná pre použitie so zubným strojčekom, výplňami, korunkami a fazetami a je možné ju používať aj pri každodennom ošetrovaní pri ochorení ďasien. Nielenže vaše zuby budú vyčistené na jednotku, kefka ich tiež zanechá belšie a osvieži váš dych.

Jedinečný tlakový senzor zabudovaný v sonickej zubnej kefke ProtectiveClean počas čistenia stráži, či na zuby príliš netlačíte. Ak začnete vyvíjať príliš veľký tlak, kefka začne vydávať pulzujúci zvuk ako pripomienku, že máte tlak zmierniť. Prílišný tlak pri čistení si síce nemusíte všimnúť, vaša kefka to však spozná okamžite!

Hlavica pre odstránenie pigmentácií Optimal White má v strede husto osadené vlákna a zvládne lepšie odstrániť každodenné zafarbenie zubov spôsobené jedlom či nápojmi. Už za 7 dní môžete spoznať rozdiel v belosti zubov a tešiť sa z prirodzene žiarivého úsmevu.

Kefka Philips Sonicare 5100 HX6859/29 ponúka 3 režimy čistenia. Vďaka tomu vám umožní prispôsobiť čistenie vlastným potrebám.

 • Režim Clean je štandardnou voľbou pre každodenné kvalitné čistenie.
 • Režim White je ideálny pre odstránenie povrchových škvŕn.
 • Režim Gum Health šetrne, ale účinne čistí vaše ďasná a jemne ich premasíruje, navyše pridáva ďalšiu minútu s nižšou intenzitou.

Kefky Philips Sonicare majú dva časovače, ktoré vám pomôžu postupne optimalizovať čas čistenia.

QuadPacer dohliada, ako dlho ste strávili čistením jednotlivých častí úst.
Smartimer vám postráži načasovanie 2 minút čistenia. Zuby si tak budete čistiť po optimálne dlhý čas a s prehľadom.

Vždy viete, kedy je potrebné vymeniť hlavicu kefky. Inteligentná technológia BrushSync sleduje, ako dlho bola hlavica kefky používaná a ako silno ste na kefku tlačili. Keď je čas na výmenu hlavice, budete upozornení krátkym pípnutím a rozsvieti sa svetelná kontrolka na tele kefky.

Vďaka praktickému cestovnému puzdru bude vaša kefka hygienicky uložená, či už ste doma, alebo na cestách. Na jedno plné nabitie budete môcť zubnú kefku používať pravidelne dva týždne**. Pre dlhšie cesty odporúčame pribaliť aj nabíjačku.

Využívajte dlhodobé účinky sonickej technológie Philips Sonicare a dbajte na pravidelnú výmenu hlavíc každé 3 mesiace. Účinky sonickej technológie sú zaručené a dokázané s použitím akejkoľvek hlavice Philips Sonicare. Všetky hlavice Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými kefkami Philips Sonicare.

Predĺženie záruky

Vyžite možnosť mať na elektrické sonické kefky Philips Sonicare záruku 3 roky. Pre získanie +1 rok záruky naviac zdarma stačí do 3 mesiacov od nákupu zaregistrovať zakúpený produkt na stránke Philips.sk/MyPhilips. Po registrácii obdržíte potvrdzujúci e-mail, ktorý bude obsahovať aj číslo zmluvy o predĺženej záruke.

 

Porovnanie modelových radov kefiek Philips Sonicare

Upozornenie:

Sonické elektrické zubné kefky Philips Sonicare zaručia šetrné čistenie a garantované výsledky starostlivosti o zuby a ďasná vďaka unikátnej sonickej technológii len s použitím originálnych hlavíc Philips Sonicare. Všetky náhradné hlavice Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými sonickými kefkami Philips Sonicare.


* viac než manuálna zubná kefka

** založené na dvoch periódach dvojminútového čistenia denne

Príslušenstvo

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.