Philips AVENT Odsávačka materského mlieka manuálna s VIA systémom

1×1 ks, odsávačka mlieka

Odsávačka materského mlieka

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
47,49
Doprava zadarmo

O produkte: Philips AVENT Odsávačka materského mlieka manuálna s VIA systémom 1×1 ks, odsávačka mlieka

X49736

Hlavný popis produktu

- neobsahuje Bisphenol (0%BPA)

- ľahká manipulácia

- odsávanie, uskladnenie a kŕmenie v jednom systéme

- mlieko odsávané priamo do VIA pohárika

- extra mäkký novorodenecký cumlík na fľašu Natural

Materiál:

PP (polypropylén) - odsávanie, uskladnenie a kŕmenie v jednom Vaše materské mlieko je odsávané priamo do pohárika, z ktorého po pripojení pomocou adaptéru s cumlíkom môžete nakŕmiť vaše dieťa.

Balenie obsahuje 3 univerzálne poháriky. Použite rovnaký pohárik na odsávanie, uskladnenie a kŕmenie. Ideálny na skladovanie v chladničke alebo mrazničke.

Obsah:

- manuálna odsávačka s krytom hrdla

- 3x VIA pohárik s vrchnákom s vonkajším závitom 180ml

- 1x VIA adaptér Odsávačka materského mlieka AVENT Vám pomôže ľahko odsať mlieko z prsníka priamo do zásobníkov AVENT alebo do VIA pohárikov na uskladnenie v chladničke alebo v mrazničke. Tak je možné, aby ktokoľvek nakŕmil Vaše dieťa materským mliekom počas Vašej neprítomnosti.

AVENT odsávačka mlieka je všeobecne obľúbená medzi mamičkami i zdravotníckym personálom všade na svete, kde našli zaľúbenie v jej revolučnom dizajne. Odsávanie mlieka odsávačkou AVENT je jemnejšie, kľudnejšie a efektívnejšie než ostatnými bežne dostupnými odsávačkami. 

Odsávačka pracuje rýchlo, jemne a ticho, bez potreby elektriny alebo batérií. V nedávnych klinických testoch boli porovnávané priamo mamičkami v pôrodniciach elektrické odsávačky s odsávačkou AVENT. Porovnávalo sa podľa úľavy po použití, podľa veľkosti podtlaku a podľa celkového pohodia pri odsávaní. Na konci pokusu, keď si mamičky mohli vybrať medzi elektrickou odsávačkou a odsávačkou, dalo 64% mamičiek prednosť odsávačke AVENT.

Tajomstvo úspechu je v efektívnej kombinácii vákua a stimulácie bradaviek pre rýchlejší tok mlieka, ktoré spoločne počas odsávania navodzujú podobné pocity ako pri dojčení. Technológia prirodzeného pohybu je inšpirovaná jedinečnou schopnosťou bábätka sať a masírovať bradavku, technológia prirodzeného pohybu prirodzene stimuluje tok mlieka.

- Klinicky dokázaná účinnosť - Jednodielna masážna vložka sa vám prispôsobí tvarom, takže jedna veľkosť skutočne vyhovuje všetkým

- Masáž prsníka zaisťuje bezbolestné a prirodzené odsávanie materského mlieka.

Sedí na 99.98 % veľkostí bradaviek Na základe klinického testovania, ktoré sa uskutočnilo v roku 2019, v porovnaní s výsledkami predošlého modelu výrobku.

Viacej informácií nájdete na www.philips.com/avent Silikónová membrána 100% zaručuje potrebný tlak na odsávanie. Silu podtlaku a frekvenciu odsávania si môžete sama regulovať stláčaním páky odsávačky.

Záver:

Viac odsatého mlieka prirodzenejším spôsobom než u ostatných odsávačiek.

Pretože je odsávanie jemné a bezbolestné, pomôže Vám odsávačka AVENT prekonať i bežné problémy, ako sú naliate prsníky či popraskané bradavky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.