Pharma Activ Lipozomal K2 MK7 + D3 FORTE

1×60 tbl, výživový doplnok

Lipozomálny vitamín D3 má v porovnaní s inými formami vyššiu vstrebateľnosť. Je to dané tým, že vitamín D3 je obalený fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozómami.

12,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Pharma Activ Lipozomal K2 MK7 + D3 FORTE 1×60 tbl, výživový doplnok

X005671 ADC

Výživový doplnok s obsahom vitamínu K2 a vitamínu D3 v lipozomálnej forme.

  • Vitamín D3 (cholekalciferol) prispieva k normálnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu, prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a normálneho stavu kostí, k udržaniu normálnej činnosti svalov, stavu zubov, podporuje funkciu imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek.
  • Vitamín K2 (menachinón) prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a k udržaniu zdravých kostí.

Denná dávka obsahuje: Menachinón (Vitamín K2 MK-7) 0,1 mg 133%*, Cholekalciferol (Vitamín D3) 0,025 mg (1000 I.U.) 500%*
* % denný referenčný príjem látok. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne.
 

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od + 5°C do + 25°C.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.