Palsar7 Ošetrujúca LED maska ​​na tvár a krk (zlatá)

1×1 ks, ošetrujúca LED maska ​​na tvár a krk

Značka: PALSAR7

Ošetrujúca LED maska ​​na tvár aj krk napomáha pri liečbe akné, vyhladenie vrások, odstránenie pigmentu a škvŕn, omladenie pleti a vypnutie pokožky.

380,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Palsar7 Ošetrujúca LED maska ​​na tvár a krk (zlatá) 1×1 ks, ošetrujúca LED maska ​​na tvár a krk

X55352

Hlavný popis produktu

Produkty PALSAR7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! TERAPIA FOTÓNOVÝM SVETLOM Prečo chodiť na drahé chemické peelingy a čistenie pleti, laserové úpravy a výplne vrások kyselinou hyalurónovou, keď môžete pleť liečiť z pohodlia Vášho domova?

Ošetrujúca LED maska PALSAR7 predstavuje inovatívny spôsob, ako sa zbaviť akné, vrások, unavenej pleti a ďalších nedokonalostí. A to vďaka terapii fotónovým svetlom, ktorá patrí v oblasti dermatológie medzi najefektívnejšie nástroje v boji proti chronickým kožným defektom. Oproti laserovým ošetrením nespôsobuje fotónovej ošetrenie pomocou LED svetiel žiadnu bolesť či vedľajšie účinky, ktoré potrebujú čas na zahojenie.

Ako funguje fotónová terapia?

Svetlo sa dá zjednodušene popísať ako viditeľná časť elektromagnetického žiarenia rôznej frekvencie. Dosahuje rôznych vlnových dĺžok v intervale od 390 do 760nm. Pri tejto terapii preniká svetlo do tela ako prúd energie vo forme fotónov. Rôzne vlnové dĺžky svetla majú rôzne pozitívne účinky pri starostlivosti o pleť.

Vlnové dĺžky základných LED svetiel:

Červené svetlo: 630nm

Žlté svetlo: 590nm

Zelené svetlo: 520nm

Modré svetlo: 470nm

Ošetrujúca maska obsahuje tieto 4 základné LED svetlá + ďalšie 4 kombinované. Ich prehľad nájdete nižšie v texte. OŠETRUJÚCA LED MASKA PALSAR7 Použitie tejto masky je veľmi jednoduché, stačí si ju nasadiť, upevniť elastických opaskom k tvári a ovládačom nastaviť intenzitu a dobu vybraného ošetrenia. Okolo otvorov na oči sú jemné gumové sivé podložky, ktoré zamedzia nepríjemnému otlaku okolo očí. K maske na tvár sa dá pripojiť aj druhá maska, ktorá ošetruje pokožku krku. Ošetrujúci LED maska na tvár je vybavená 138 LED diódami, ošetrujúci LED maska na krk potom 54 LED diódami. Tieto diódy produkujú fotóny práve s rôznymi vlnovými dĺžkami. Každá dióda má definovaný výkon a hodnotu svetelného toku. Preto je dôležité rozlišovať jednotlivé farby diód. Jedna farba lieči akné, ďalšie vrásky, jazvy, začervenanie, opuchy - záleží na Vašej preferencii. Súčasťou ošetrujúcej LED masky je 7 galvanických elektród (mikroelektronické masážne nadstavce), ktoré je pred prvým použitím nutné k maske prirobiť. Masážne nadstavce napomáhajú minimalizovať vrásky a jemné línie a podporujú cirkuláciu krvi. Na ovládači je možné nastaviť intenzitu mikroelektronického ošetrenie (tzv. GALVANICKÝ MÓD). Pred nasadením masky doporučujeme znížiť intenzitu na minimum. Pozor! Príliš vysoká intenzita môže mať podobné prejavy ako elektrický šok. LED diódy na maske nepotrebujú byť menené. Ovládač je nutné pripojiť k USB káblu a sieťovému adaptéru (súčasťou balenia)

Účinky LED masky:

● Redukuje vrásky a predchádza ich výskytu

● Minimalizuje póry

● Bojuje proti akné

● Pomáha bojovať proti mastnote tváre

● Zlepšuje pružnosť pokožky

● Zjednocuje tón pleti

● Potláča tvorbu melanínu

● Zlepšuje cirkuláciu krvi v podkožnom tkanive

● Zvyšuje účinnosť vstrebávanie účinných látok kozmetických prípravkov MASKA JE VHODNÁ PRE TOHO, KTO:

● Zostáva hore dlho do noci a jeho pleť je tak unavená

● Sedí dlho pred počítačom a pozerá sa často do mobilného telefónu

● Nedodržiava zdravý jedálniček, ktorý zlepšuje stav pleti

● Má problematickú pleť: škvrny, akné, upchaté póry, matnú, žltkastú, hrubú či ochabnutú pleť, aj.

Hlavné funkcie?

● Prírodné svetelné vlny zlepšujú vzhľad pokožky

● Každá farba svetla je účinná na konkrétne ošetrenie pleti

● Rôzne možnosti režimu

● Jednoduché ovládanie

● Ľahko prenosné

Návod na použitie:

• PRED POUŽITÍM MASKY VYSKÚŠAJTE VŠETKY FUNKCIE OVLÁDAČA BEZ TOHO BY STE MALI MASKU nasadenú na tvári. Snažte sa vyvarovať priamemu očnému kontaktu so svetlom vychádzajúcim z masky.

• Pred použitím masky doporučujeme skontrolovať, že sú všetky funkcie na ovládači nastavené na minimum. Príliš veľká intenzita galvanického módu môže mať podobné prejavy ako elektrický šok! Rovnako nastavte nižšiu dobu ošetrenia (pozri odporúčaná doba 10 minút).

• K maske na tvár pripojte masku na krk. Pomocou USB káblov pripojte obe masky k ovládaču

. • Ovládač prepojte s napájacím káblom. Napájací kábel musí byť pri používaní masky v zásuvke.

• Prispôsobte dĺžku elastického pásiku svojej tvári a k maske pripevnite 7 galvanických elektród.

• Pred nasadením masky dôkladne očistite pleť tváre a krk a potom šetrne vysušte uterákom.

• OŠETRENIE PLETI zahájte NASTAVENÍM DOBY OŠETRENIA (POMOCOU TLAČIDIEL "TIME") A následne zvoľte VAMI POŽADOVANÚ FARBU OŠETRENIE (POMOCOU TLAČIDLA "COLOR SELECT / START").

• Nasaďte si masku na tvár a začnite celý proces ošetrenia pleti fotónovej terapie. MAXIMÁLNA DOBA POUŽITIA MASKY DENNE ČINNÍ 45 MINÚT. AK CHCETE VYSKÚŠAŤ NIEKOĽKO OŠETRENIÍ POČAS JEDNÉHO DŇA, POČKAJTE MEDZI NIMI ASPOŇ 10 MINÚT. ODPORÚČANÁ DOBA JEDNÉHO OŠETRENIA JE 10-15 MINÚT. IDEÁLNE MASKU POUŽÍVAJTE 2-3X TÝŽDENNE. AK TRPÍTE NA CITLIVÚ POKOŽKU, EKZÉMY, ALERGIE ALEBO STE PRECHLADNUTÍ, PORAĎTE SA PRED POUŽITÍM MASKY S VAŠIM LEKÁROM. ÚČINKY JEDNOTLIVÝCH SVETIEL

C1) 630NM-LED ČERVENÉ SVETLO: PROTI VRÁSKAM Bieliace účinky Pre hebkú pokožku bez vrások Vyhladzuje jemné vrásky, zmršťuje póry Zlepšuje stav pokožky Podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu Zvyšuje účinnosť vstrebávanie účinných látok kozmetických prípravkov Zlepšuje cirkuláciu krvi v podkožnom tkanive Bráni v tvorbe pigmentu

C2) 520N-LED ZELENÉ SVETLO: PROTI ÚNAVE Zlepšuje stav pokožky Vyrovnáva farebný tonus pokožky Redukuje tvorbu mazu Zmierňuje duševný stres Znižuje výskyt edémov (opuchov) Prispieva k eliminácii epidermálnych pigmentových škvŕn Spomaľuje produkciu melanínu Má protizápalový účinok (najmä proti vzniku aknóznej pleti) Vhodný pre všetky typy pleti

C3) 470NM-LED MODRÉ SVETLO: PROTI AKNÉ Účinne znižuje výskyt a lieči akné Zlepšuje stav pokožky, bez toho aby zanechávalo jazvy Aktivuje porfyríny (naštartujú chemickú reakciu, ktorá ničí škodlivé baktérie) Má antibakteriálny a protizápalový účinok

C4) 590NM-LED ŽLTÉ SVETLO: PROTI ZAČERVENANIU, NA ZLEPŠENIE IMUNITY Zmierňuje hrubosť pokožky a začervenanie Zmierňuje kožné ochorenia Navyše zmierňuje horúčosť a podporuje zvýšenie imunity Podporuje absorbovanie kozmetických prípravkov Prispieva k zlepšeniu bunkového metabolizmu Zlepšuje detoxikačné vlastnosti podporením lymfatické činnosti Obzvlášť účinný po intenzívnom mechanickom peelingu Napomáha spomaľovaniu starnutia kože

C5) LED SVETLO MODRÉ SVETLO (TZV. CYANINE): PODPORA METABOLIZMU Postupne zvyšuje bunkovú energiu podporuje metabolizmus

C6) LED FIALOVÉ (RUŽOVÉ) SVETLO: PROTI JAZVÁM PO AKNÉ Kombinácia červeného a modrého svetla = kombinácia dvoch liečebných terapií Obzvlášť účinná pri liečbe jaziev po akné

C7) LED BIELE SVETLO: PROTI STARNUTIU Rieši starecké škvrny a ochabnutú kožu Znižuje výskyt jemných vrások.

C8) STROBOSKOPICKÝ REŽIM - AUTOMATICKÉ STRIEDANIE SVETIEL nie je odporúčané k pravidelnému užívaniu

Príslušenstvo:

1x LED maska na tvár, 1x LED maska na krk, 7x galvanická elektróda, 1x ovládač, 2x kábel USB, 1x napájací adaptér, 1x užívateľská príručka Podrobný návod na používanie a popis ovládača nájdete v užívateľskej príručke alebo na vyžiadanie.

Technické parametre:

INPUT: 100-240VAC, 50 / 60Hz OUTPUT: 12V (1A)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.