OUATE Môj umelecký parfém

2×5 ml, parfém

Značka: OUATE

Prvý gélový parfum s hravým aplikátorom v tvare pera

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
32,90
Doprava zadarmo

O produkte: OUATE Môj umelecký parfém 2×5 ml, parfém

X68286

Hlavný popis produktu

Prvý parfum s hravým dizajnom, v tvare klikacieho pera. V živote dieťaťa je prvý parfum vždy nezabudnuteľný. Je upokojujúci a v mysli detí zanecháva nepostrehnuteľný, no zásadný zmyslový odtlačok. Veselá a hravá vôňa, v ktorej nájdete tóny hrušky, prepletené so sladkosťou vanilky, kokosu a pižma. Jedno kliknutie dodá tú správnu dávku - a pretože v OUATE chceme vždy zostať hraví, je to štetec, ktorý odhalí arómy nášho parfumu! Pretože deti sa rady učia, a zároveň zabávajú a cítia radosť, keď získajú autonómiu, v OUATE sme vyvinuli prirodzené postupy starostlivosti prispôsobené krehkej pokožke detí od 4 do 11 rokov. Postup aplikácie: Odskrutkujte žltý uzáver náplne.

Vložte kazetu do aplikátora a priskrutkujte ju. Otvorte kryt aplikátora. Zatlačte na spodnú časť náplne, kým nezískate kvapku voňavého gélu. Naneste štetcom S OUATE získavajú deti každý deň dobré návyky: čistíme a hydratujeme! Produkty sú formulované bez alergénov a akýchkoľvek škodlivých látok. Ich receptúry sú testované pod pediatrickou, oftalmologickou a dermatologickou kontrolou. Všetky produkty sú vegan. eco-friendly, balené v ergonomických baleniach, obsahujú výhradne ingrediencie prírodného pôvodu a sú vyrábané vo Francúzsku. Pre aplikáciu už nemôže byť nič jednoduchšie! Všetky balenia boli zvolené tak, aby ich deti mohli používať samostatne.

Zloženie: AQUA, ALCOHOL DENAT, PARFUM, 1,2-HEXANEDIOL, CARBOMER, POLYSORBATE 20, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER EXTRACT


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.