OPTIMAL PLUS F - PRO COLLAGEN

1×500 ml, tekutý kolagén

Značka: PHARMA MKL

Tekutý kolagén vo forme peptidov obsahuje patentovaný hydrolyzovaný rybí kolagén, čo umožňuje ľudskému telu po prvýkrát vstrebať prírodný kolagén bezpečným a biologicky dostupným spôsobom. Je obohatený o kyselinu hyalurónovú, vitamín C, zinok a kyselinu listovú.

67,79
Doprava zadarmo

O produkte: OPTIMAL PLUS F - PRO COLLAGEN 1×500 ml, tekutý kolagén

X38172 ADC

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok s hydrolyzovaným kolagénom (Peptán) získaného z rýb, kyselinou hyalurónovou, vitamínom B9 (kyselina listová), zinkom, meďou a vitamínom C. Prípravok je bez cukru a má ovocnú chuť. 
 

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: 20 ml 1x denne rozriediť v pohári vody a vypiť, najlepšie večer pred spánkom alebo podľa odporúčania lekára. Pred použitím dobre pretrepať.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky nenahrádzajú rozmanitú a vyváženú stravu. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Tento výrobok nie je určený na ošetrenie, diagnostikovanie, zmiernenie alebo liečbu chorôb. Je potrebné sa poradiť s lekárom v prípade tehotenstva, dojčenia, pri užívaní iných liekov alebo v prípade akýchkoľvek iných zdravotných problémov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.