Olival Set 4H Professional

1×1 set, starostlivosť o pleť

Značka: OLIVAL

Profesionálny set 4H obsahuje hydrotonikum, hyalurónový hydratátor 4H a darček - kameň gua sha na masáž tváre, vyrobený z ružového kremeňa.

26,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Olival Set 4H Professional 1×1 set, starostlivosť o pleť

X56024

Hlavný popis produktu

Hydrotonikum je jemné tonikum, založené na množstve upokojujúcich a hydratačných zložiek. Obsahuje beta-glukán, výťažok z rastliny globularia Alypum (guľôčka), betaín, alantoín, glycerín, extrakt z aloe vera, kyselinu fytovú a ružový hydrolát. Okamžite (re)hydratuje, vyrovnáva pH a zmierňuje účinky tvrdej vody na pokožku.

Beta-glukán stimuluje obnovu ochrannej bariéry a zvyšuje jej odolnosť voči vonkajším vplyvom. Extrakt z guľôčky má protizápalový účinok a upokojuje citlivú pokožku. Betaín, alantoín, glycerín a extrakt z aloe vera podporujú hydratačný účinok a zároveň obnovujú hebkosť a sviežosť.

Tonikum je optimalizované na pH, aby korešpondovalo s prirodzene mierne kyslým pH pokožky. Je ideálne ako prvý krok starostlivosti po vyčistení tváre a pred aplikovaním séra, krémov či olejov. Pokožke mimoriadne vyhovuje po pílingu s mikroexfoliantom a pred aplikáciou séra bohatého na kyselinu hyalurónovú. Je vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. Koncentrovaný hydrátor je založený na synergii 4 typov kyseliny hyalurónovej, ktorá preniká do rôznych vrstiev pokožky a dodáva jej hydratáciu, kyseliny polyglutámovej, ktorá zabraňuje dehydratácii pokožky a ektoínu, ktorý upokojuje pokožku a posilňuje hydrolipidovú bariéru.

Hyaluronát sodný krospolymér, hyaluronát sodný, acetylovaný hyaluronát sodný a hydrolyzovaný hyaluronát sodný spoločne vytvárajú druh "siete", ktorá sa hlboko poprepletá do vrstiev pokožky od stratum corneum až po epidermu a dermis. Takto hydratujú pokožku zvnútra na viacerých úrovniach, regenerujú ju, prinášajú prirodzený vzhľad, pružnosť, pevnosť a plnosť.

Kyselina polyglutámová zadržiava „zabudovanú vlhkosť" tým, že na povrchu pokožky vytvára neviditeľnú ochrannú bariéru, čím bráni dehydrovaniu (transepidermálnej strate vlhkosti). Dodáva pocit okamžitej úľavy a hydratácie. Pokožka získava hladkú, hodvábnu textúru, chráni ju pred vonkajšími vplyvmi a upokojuje zápalové procesy.

Ektoín, druh aminokyselín, veľmi dobre upokojuje a posilňuje prirodzenú odolnosť pokožky, a preto skvelo zapadá do zloženia hydrátora. Podporuje účinok hydratácie a zmierňuje nežiadúce dopady vplyvov vonkajšieho prostredia, najmä UVA žiarenia.

Provitamín B5 (pantenol) poskytuje dodatočnú starostlivosť, poddajnosť a elasticitu, podporuje činnosť účinných látok a zvyšuje celkový hydratačný a reparačný účinok hydrátora. Hyalurónový hydrátor 4H rýchlo a viditeľne vyživuje a obnovuje zdravý, mladistvý vzhľad pokožky dokonca aj pri citlivej pleti.

Použitie: Hydrotonikum: Nastriekajte na vyčistenú pleť a vmasírujte pred nanesením séra, krému alebo oleja. Hyaluronový hydrátor 4H: Naneste niekoľko kvapiek na mierne navlhčenú čistú tvár pred nanesením krému a/alebo oleja. V závislosti od stavu a potrieb pokožky sa môže začleniť do dennej rutiny ku krému a séram, alebo ho môžete používať ako samostatný kozmetický produkt.

Môžete ho používať dlhodobo, alebo po ňom siahnuť v obdobiach, keď je pokožka náchylná na stratu hydratácie, ako sú zima či horúce slnečné dni. Kameň gua sha - masáž tváre Po umytí naneste tonikum na tvár a krk niekoľkými ťahmi rozotrite a následne pokračujte dvoma až tromi kvapkami hydrátora. Jemne vmasírujte do pokožky. Ak je pokožka dehydratovaná alebo suchá, naneste tiež ľahký olej. Masáž začnite jemným ťahom kameňa gua sha v smere od každého ramena ku krku, až do oblasti za uchom. Masírujte pol minúty jemnými krúživými pohybmi. Rovnakými pohybmi prechádzajte cez okraje od stredu brady po každé líce, potom od nosa po každý spánok a pokračujte do kruhu. Otočte plochý okraj kameňa a opatrne ho vytiahnite od koreňa nosa po vlasy, v strede a na každej strane čela.

Kameň umyte vo vlažnej vode a pripravte ho na ďalšie použitie. Ak chcete zmierniť opuch a dosiahnuť osviežujúci efekt, uložte ho do chladničky. Kameň Gua sha je vyrobený z pravého ružového kremeňa. Sú možné odchýlky vo farbe a štruktúre kameňa.

 

Obsahuje: 1x150ml Hydrotonikum, 1x30ml Pleťové sérum, 1xGUA SHA Ruženínový masážny kameň


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.