Old Spice Voda Po Holení Wolfthorn

1×100 ml

Značka: OLD SPICE

Príjemná vôňa Old Spice z vás urobí nezabudnuteľného muža a celý svet sa bude točiť len okolo vás; Voda po holení Old Spice je antiseptická a pomáha liečiť jemné poranenia po holení; Účinná a osviežujúca voda po holení pre mužov, ktorí sa chcú cítiť sebavedome. Voda po holení Old Spice chladí, stimuluje a osviežuje

16,39
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Old Spice Voda Po Holení Wolfthorn 1×100 ml

X58889

Hlavný popis produktu

Kto mohol tušiť, že divoká vôňa Wolfthorn môže pomôcť zdolať nie veľmi svieže a spoločensky pochybné telesné pachy? Možno o tom vedel Aristoteles alebo hovoriace sovy, ale určite to nevedeli bežní ľudia ani hlúpe sovy.

V ríši zvierat a ľudí, ktorú poznáme pod pojmom planéta Zem, existuje jedno zviera, ktoré je dostatočne inteligentné na to, aby voňalo ako najhrôzostrašnejšie krásne zviera zo všetkých. Je to muž, ktorý vonia ako vlk, keby vlk mohol voňať ako krásny muž. Takto to skrátka chodí v ríši, o ktorej hovorím.

Ak sa chystáte na návštevu, naučte sa najskôr dobre voňať s Old Spice Wolfthorn. Old Spice Wolfthorn je osviežujúca vôňa pre mužov alebo pre nočné stvorenia, ktoré sa neboja svojej mužnosti.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.