Nutrilon Advanced 2

6×800 g, dojčenské mlieko

Značka: NUTRILON
Objavte našu najnovšiu inováciu mliek Nutrilon 2 Advanced, špeciálne vyvinutou pre podporu imunitného systému A normálneho VÝVOJA *. *Podľa požiadaviek legislatívy obsahujú všetky pokračovacie mlieko vitamíny C a D, ktoré prispevajú k normálnej funkcii imunitného systému, a kyselinu alfa-linolénovú, ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervovej sústavy.
Darček k nákupu K nákupu vybraných produktov Nutrilon získate LEGO® DUPLO ako darček.
Na sklade v eshope
79,99
Doprava zadarmo

O produkte

X66234

Naše jedinečné zloženie obsahuje našu patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP **, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš unikátny proces výroby, vitamíny C a D, ktoré prispievajú k podpore imunity * a tiež omega- 3 mastnú kyselinu alfa-linolénovú pre podporu rozvoja mozgu *. Naše inovovaná receptúra je BEZ PALMOVÉHO OLEJA.

 

Praktické balenie pre vás:

1. Dvojitý bezpečnostný pás pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti pred prvým použitím.

2. Zacvaknutie pri uzatváraní chráni výživu pred kontamináciou a vysypaním.

3. Navrhnuté tak, aby ste ho mohli ovládať jednou rukou, keď držíte bábätko v druhej.

4. Odmerka na správne dávkovanie.

5. Miesto na odmerku, aby odmerka ani vaše ruky neboli v kontakte s mliečnym práškom.

Vitamín D pre normálny rast a vývoj kostí u detí, kyselina alfa-linolénová, ktorá prispieva k rozvoju mozgu a nervového systému, vitamíny C a D prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému. Všetky pokračovacie mlieka obsahujú vitamíny C, D a kyselinu alfa-linolénovú, ako to vyžadujú právne predpisy. Naše jedinečné zloženie obsahuje patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP**, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš jedinečný výrobný proces, vitamíny C a D na podporu imunity* a omega-3 mastnú kyselinu alfa-linolénovú na podporu vývoja mozgu*. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA. *Podľa požiadaviek legislatívy obsahujú všetky pokračovacie mlieko vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunity, a kyselinu alfa-linolénovú, ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervové sústavy. **LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom Rozumieme materskému mlieku Už 50 rokov sme nadšenými priekopníkmi vo výskume materského mlieka.

Prečo dôverovať značke Nutrilon?

Zloženie následných mliek Nutrilon je inšpirované materským mliekom. Nutricia má cez 120 rokov skúseností s výživou bábätiek a malých detí. Náš zapálený tím s viac ako 500 vedcami a odborníkmi sa už 40 rokov venuje výskumu materského mlieka a jeho vplyvu na vývoj bábätiek a ich imunitný systém. Príbeh Nutrilonu začína v prírode Mlieka Nutrilon vyrábame z vysoko kvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov. Vďaka inovatívnym technológiám uchovávame to najlepšie z prírody. Naše mlieko obsahuje iba starostlivo vybrané ingrediencie, prispôsobené výživovým potrebám detí. Základom mlieka Nutrilon je naša jedinečná receptúra, ktorú neustále vylepšujeme v najmodernejších vývojových centrách po celom svete. Aby bábätko dostávalo to najlepšie od samého začiatku, neustále vylepšujeme našu receptúru. Snažíme sa, aby boli naše produkty najvyššej kvality, priateľské k prírode a hlavne jednoduché na použitie.

Začínate s prvou fľaštičkou? Máme pre Vás niekoľko užitočných rád:

• Zachovajte si trpezlivosť Pre bábätká nie je prechod na dojčenskú výživu jednoduchý a občas vďaka tomu mávajú drobné tráviace problémy alebo mlieko odmietajú. V týchto chvíľach je dobré zachovať trpelizvosť – Vaše dieťatko si postupne zvykne na nový typ výživy.

• Nemeňte typ mlieka príliš často Ako už sme písali vyššie, pri prechode na dojčenské mlieko sa môžu u bábätka objaviť drobné tráviace ťažkosti. Pokiaľ ale budete skúšať viac dojčenských mliek v krátkom čase, nemusí sa mu uľaviť. Skúste vydržať a podávať bábätku vybrané mlieko aspoň po dobu jedného týždňa, aby si tráviaci systém na novú stravu zvykol.

• Poraďte sa s pediatrom V prípade potreby alebo nejasností ohľadne prechodu na dojčenskú výživu sa vždy obráťte na pediatra, ktorý Vám poskytne odbornú pomoc.

Spoločnosť Nutricia je už od roku 1896 priekopníkom v oblasti nutričných riešení s cieľom pomáhať zlepšovať život svojich zákazníkov a umožniť im prežívať plnohodnotne každý deň. Za filozofiou a úspechom stojí dlhoročný výskum a inovácie. Vďaka svojmu portfóliu sprevádzajú výrobky spoločnosti Nutricia človeka celým jeho životom. Nutricia podporuje zdravý rast a vývoj už počas prvých 1000 dní života a ponúka riešenia v niektorých zdravotných výzvach – pre predčasne narodené deti, pri potravinových alergiách, pri vzácnych metabolických poruchách, v dobe chronickej choroby ako je krehkosť seniorov, onkologické ochorenia, apod. Od roku 2007 je spoločnosť Nutricia súčasťou skupiny Danone a prispieva k náplni celosvetovej vízie „One Planet. One Health“. Produkty spoločnosti Nutricia sú na slovenskom trhu dostupné už viac ako 20 rokov, reprezentované značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Ako pripraviť následné mlieko Nutrilon:

1. Vysterilizujte všetok používaný riad a prevarte pitnú vodu určenú pro dojčatá. Nechajte ju v konvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na obale) vlejte do vysterilizovanej fľaštičky.

2. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vnútri obalu.

3. Do fľaštičky s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka na obale). Uzavrite fľašku a 10 sekúnd ju dôkladne pretrepte v zvislej polohe.

4. Pred podávaním overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

Uchovávanie:

Po každom použití obal starostlivo uzavrite. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Spotrebujte do 1 mesiaca od otvorenia. Skladujte v suchu a chlade (max. do 25 °C, nie v chladničke). Balené v ochrannej atmosfére. Dojčenie je najlepším spôsobom výživy dojčiat. Potravina na výživu dojčiat starších ako 6 mesiacov. Nutrilon 2 Advanced má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by malo byť prijímané iba na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Podporujeme odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.

Dôležité rady:

Pripravenú stravu spotrebovať do 2 hodín. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidovať. Nepoužívať opakovane prevarenú vodu. Skladovať na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, abyste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nervovnomerného ohriatia. Vyvarujte se dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami - zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára.

Zloženie:

Laktóza (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové / slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový), sušené odtučněné mléko / odtučnené mlieko, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, mléčné bílkoviny/mliečne bielkoviny, chlorid draselný, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horečnatý, chlorid cholinu / cholín chlorid, olej z Mortierella alpina, citronan/citran sodný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid sodný, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, inositol/inozitol, L-tryptofan/L-tryptofán, chlorid hořečnatý/horečnatý, síran železnatý, síran zinečnatý/zinočnatý, L-karnitin/L-karnitín, DL-α-tokoferyl acetát, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, nikotinamid/nikotínamid, síran měďnatý/meďnatý, thiamin/tiamín hydrochlorid, retinylpalmitát, riboflavin/riboflavín, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), jodid draselný, síran manganatý/mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadion/fytomenadión, cholekalciferol, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Počiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Musíte sa starať o veľa vecí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť. Sme tu pre vás.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.