Nutrilon Advanced 1

6×800 g, dojčenské mlieko

Značka: NUTRILON

Nutrilon 1 Advanced počiatočné dojčenské mlieko vhodné od narodenia.

109,74
Doprava zadarmo

O produkte: Nutrilon Advanced 1 6×800 g, dojčenské mlieko

X66233

Počiatočné dojčenské mlieko Nutrilon Advanced 1

 

Narodenie bábätka je prelomový moment v životě každej ženy. Chcete vytvoriť pevný základ pre budúcnosť vášho bábätka a výživa hrá dôležitú úlohu. Počiatočné dojčenské mlieko Nutrilon Advanced 1 je určené pre zdravé deti, ktoré nie sú výlučne dojčené. Bez palmového oleja. Počiatočná dojčenská mliečna výživa v prášku.


Naša výživovo kompletná receptúra*

 

Inšpirovaní našimi vedeckými objavmi sme vytvorili receptúru špecificky prispôsobenú výživovým potrebám vášho dieťaťa. Naša výživovo kompletná receptúra Nutrilon Advanced 1 je vyvinutá na základe 50 rokov výskumu výživy v ranom veku.

* Ako to vyžadujú právne předpisy pre počiatočnú dojčenskú výživu.


Výskum výživy v ranom veku

 

Už 50 rokov sa venujeme odkrývaniu tajomstva výživy v ranom veku. V našich vývojových centrách máme tím 500 vedcov, ktorí sa venujú výskumu výživy v ranom veku. Naše poznatky sa snažíme aplikovať pri vývoji receptúr našich výrobkov, tak aby sme si boli istí, že deťom prinášame to najlepšie, čo dokážeme.


Podporujeme rodičovstvo

 

Nový život. Nie je nič úžasnejšie. Je to krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Každé bábätko, každá rodina je jedinečná. Neexistuje jeden „vzorec“, podľa ktorého by sa mali všetci riadiť. Každá rodina píše svoj vlastný príbeh. Sú tie, ktorých dieťa pokojne prespí celú noc, alebo tie, ktorých dieťa sa v noci budí hladné. Niektoré deti sú spokojné, iné často plačú. Rozumieme nádherným aj ťažším momentom rodičovstva. Sme tu pre vás.

Potrebujete poradiť v otázkach výživy a rodičovstva? Naši odborníci sú tu pre vás.

Nutrilon Slovenská republika, tel.: 800 601 600, www.nutriklub.sk, info@nutriklub.sk


Praktické balenie pre vás

Dvojitý bezpečnostný pás pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti pred prvým použitím.

Zacvaknutie pri uzatváraní chráni výživu pred kontamináciou a vysypaním.

Navrhnuté tak, aby ste ho mohli ovládať jednou rukou, keď držíte bábätko v druhej.

Odmerka pre správne dávkovanie s úchytkou pre jej uloženie.


Návod na prípravu

Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (pozrite tabuľku) vlejte do vysterilizovanej fľaše.

Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálnej plastovej pásky vo vnútri obalu.

Do fľaše s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (pozrite tabuľku). Ihneď po uzatvorení fľaše ju dôkladne pretrepte
10 sekúnd vo zvislej polohe.

Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.


Odporúčané dávkovanie

Odporúčané množstvo mlieka denne je orientačné, riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je ustanovené.

100 ml Nutrilon Advanced 1 = 90 ml prevarenej vody + 3 zarovnané odmerky = 285 kJ (68 kcal).
1 zarovnaná odmerka = 4,7 g sušeného prášku. Používajte originálnu odmerku.


Zloženie

Laktóza (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové / slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový), sušené odtučněné mléko / odtučnené mlieko, demineralizovaná syrovátka / srvátka (z mléka/z mlieka), galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny / srvátkovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), mléčné bílkoviny/ mliečne bielkoviny, fruktooligosacharidy, rybí olej, citronan/ citran draselný, uhličitan vápenatý, olej z Mortierella alpina, chlorid hořečnatý/ horečnatý, chlorid cholinu / cholín chlorid, fosforečnan vápenatý, citronan / citran sodný, chlorid draselný, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), inositol/inozitol, L-tryptofan/L-tryptofán, L-askorban sodný, síran železnatý, síran zinečnatý/ zinočnatý, L-karnitin/L-karnitín, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, nikotinamid/nikotínamid, síran měďnatý/meďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, thiamin/tiamín hydrochlorid, riboflavin/riboflavín, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fytomenadión, seleničitan sodný, síran manganatý/mangánatý, cholekalciferol, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch.

Dôležité upozornenie

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Nutrilon® Advanced 1 počiatočné mlieko by sa malo používať len na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive ľudí alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa. Výrobok je určený na výživu dojčiat od narodenia, ak ich nie je možné dojčiť. Je vhodný na výživu dojčiat počas prvých mesiacov života až do obdobia zavedenia vhodných príkrmov. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedených odporúčaní. Podporujeme odporúčanie WHO − plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy. Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín, následne zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je určené. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním. Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do obalu. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení. Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

Danone s.r.o., Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.