Nutrilon Advanced 1

6×800 g, dojčenské mlieko

Značka: NUTRILON
Nutrilon 1 Advanced počiatočné dojčenské mlieko vhodné od narodenia.
Na sklade v eshope
104,34
Doprava zadarmo

O produkte

X66233

Praktické balenie pre vás:

1. Dvojitý bezpečnostný pás pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti pred prvým použitím.

2. Zacvaknutie pri uzatváraní chráni výživu pred kontamináciou a vysypaním.

3. Navrhnuté tak, aby ste ho mohli ovládať jednou rukou, keď držíte bábätko v druhej.

4. Odmerka na správne dávkovanie.

5. Miesto na odmerku, aby odmerka ani vaše ruky neboli v kontakte s mliečnym práškom. 50 rokov výskumu výživy v ranom veku

Začiatok života vášho bábätka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Musíte sa starať o veľa vecí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť. Sme tu pre vás. Venujeme sa skúmaniu tajomstva materského mlieka, najlepšej výživy pre imunitu detí. Odovzdávame naše poznatky, aby ste si mohli byť istá výživou vašich najmenších. Vďaka nášmu výskumu prinášame naše patentované zloženie počiatočného mlieka Nutrilon Advanced, ktoré presne zodpovedá výživovým potrebám vášho bábätka počas jeho vývoja. Nutricia má viac ako 120 rokov skúseností s výživou bábätiek. S naším tímom päťsto vedcov a odborníkov sme už 50 rokov nadšenými priekopníkmi v porozumení výživovým potrebám bábätiek. Obsahuje DHA (v zmysle požiadaviek predpisov platných pre všetky počiatočné dojčenské výživy). Laktóza je jediným zdrojom cukru. Spoločnosť Nutricia je už od roku 1896 priekopníkom v oblasti nutričných riešení s cieľom pomáhať zlepšovať život svojich zákazníkov a umožniť im prežívať plnohodnotne každý deň. Za filozofiou a úspechom stojí dlhoročný výskum a inovácie. Vďaka svojmu portfóliu sprevádzajú výrobky spoločnosti Nutricia človeka celým jeho životom. Nutricia podporuje zdravý rast a vývoj už počas prvých 1000 dní života a ponúka riešenia v niektorých zdravotných výzvach – pre predčasne narodené deti, pri potravinových alergiách, pri vzácnych metabolických poruchách, v dobe chronickej choroby ako je krehkosť seniorov, onkologické ochorenia, apod. Od roku 2007 je spoločnosť Nutricia súčasťou skupiny Danone a prispieva k náplni celosvetovej vízie „One Planet. One Health“. Produkty spoločnosti Nutricia sú na slovenskom trhu dostupné už viac ako 20 rokov a sú reprezentované značkami Nutrilon, Hami a Nutridrink.

Ako pripraviť dojčenské mlieko Nutrilon:

1. Vysterilizujte všetok používaný riad a prevarte pitnú vodu určenú pro dojčatá. Nechajte ju v konvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na obale) vlejte do vysterilizovanej fľaštičky.

2. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vnútri obalu.

3. Do fľaštičky s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka na obale). Uzavrite fľašku a 10 sekúnd ju dôkladne pretrepte v zvislej polohe.

4. Pred podávaním overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

Uchovávanie:

Po každom použití obal starostlivo uzavrite. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Spotrebujte do 1 mesiaca od otvorenia. Skladujte v suchu a chlade (max. do 25 °C, nie v chladničke). Balené v ochrannej atmosfére.

Dôležité upozornenie:

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Nutrilon 1 Advanced počiatočné mlieko by malo byť používané na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive ľudí alebo farmácii alebo iných odbornákov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa. Výrobok je určený na výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené. Je vhodný na výživu dojčiat počas prvých mesiacov života až do doby zavedenia vhodných príkrmov. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu aj uvedených odporúčaní. Podporujeme odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.

Dôležité rady:

Pripravenú stravu spotrebovať do 2 hodín. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidovať. Nepoužívať opakovane prevarenú vodu. Skladovať na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, abyste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nervovnomerného ohriatia. Vyvarujte se dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami - zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára.

Zloženie:

Laktóza (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové / slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový), sušené odtučněné mléko / odtučnené mlieko, demineralizovaná syrovátka / srvátka (z mléka/z mlieka), galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny / srvátkovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), mléčné bílkoviny/ mliečne bielkoviny, fruktooligosacharidy, rybí olej, citronan/citran draselný, uhličitan vápenatý, olej z Mortierella alpina, chlorid hořečnatý/ horečnatý, chlorid cholinu / cholín chlorid, fosforečnan vápenatý, citronan / citran sodný, chlorid draselný, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), inositol/inozitol, L-tryptofan/L-tryptofán, L-askorban sodný, síran železnatý, síran zinečnatý/zinočnatý, L-karnitin/L-karnitín, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, nikotinamid/nikotínamid, síran měďnatý/meďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, thiamin/tiamín hydrochlorid, riboflavin/riboflavín, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fytomenadión, seleničitan sodný, síran manganatý/mangánatý, cholekalciferol, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín.

Složení se vztahuje / zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.