Nutrilon 3 Profutura Duobiotik

1×800 g, mliečna dojčenská výživa

Značka: NUTRILON

Batoľacia mliečna výživa pre malé deti v prášku, od ukončeného 12. mesiaca.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
22,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: Nutrilon 3 Profutura Duobiotik 1×800 g, mliečna dojčenská výživa

X54544 ADC

To najlepšie od Nutrilonu, čo môžu nároční rodičia dopriať svojmu
bábätku

Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ 3 je jedinečné batoľacie mlieko s krémovou chuťou na podporu imunitného systému* Vášho dieťaťa. Receptúra je bez palmového oleja a je prispôsobená tak, aby vyhovovala potrebám Vášho dieťaťa, ak už nemôže byť dojčené.

V novom plne recyklovateľnom obale, ktorý zabezpečí jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s obsahom. Nový systém otvárania s poistkou zaisťuje jednoduchšiu a hygienickú manipuláciu s balením, eliminuje nežiaduci kontakt s mliečnym práškom a zaručuje ľahké opätovné zatvorenie obalu.

Vhodné pre dojčatá od ukončeného 12. mesiaca.
Mliečná výživa pre malé deti, v prášku.

Naša najpokročilejšia patentovaná receptúra bez palmového oleja

Receptúra obsahuje látky dôležité pre Vaše bábätko – oligosacharid materského mlieka 2’FL, a ďalej HMO 3’GL1 a zmes oligosacharidov GOS/FOS. Zloženie je obohatené o vysokokvalitný mliečny tuk, ktorý dodáva mlieku plnú lahodnú chuť. Obsahuje živiny na podporu imunitného systému – vitamíny C a D*. Okrem toho nájdeme v ňom aj omega 3 (DHA) a vápnik**.

Začiatok života vášho bábätka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Chcete vytvoriť pevný základ pre budúcnosť vášho bábätka pričom výživa hrá dôležitú úlohu. Podporujeme vás v hľadaní rovnováhy pri dojčení a kŕmení vášho bábätka.

* Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému
** Vápnik je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí
1 HMO (oligosacharid materského mlieka) 3’GL (3’galaktozyllaktóza) pochádza
z nášho unikátneho procesu
2’FL (2’fukozyllaktóza)
DHA = kyselina dokozahexaénová


Inšpirované výskumom výživy v ranom veku

PODPORA IMUNITY

Vitamíny C a D* prispievajú k normálnej
funkcii imunitného systému

MLIEČNY TUK

Vysokokvalitný mliečny tuk dodáva
mlieku lahodnú chuť

OLIGOSACHARIDY

Oligosacharid materského mlieka 2’FL,
HMO 3’GL1 a zmes oligosacharidov
GOS/FOS

RAST KOSTÍ

Vápnik je potrebný pre normálny rast
a vývoj kostí u detí


To najlepšie z prírody

Už 50 rokov sa venujeme odhaleniu tajomstva výživy v ranom veku, vrátane vlivu na imunitu detí. Vkladáme všetky naše vedomosti do receptúr podporujúcich imunitný systém a vývoj vášho dieťatka.

Zázraky prírody nás každý deň inšpirujú pri hľadaní nových spôsobov, ako zlepšiť výživu dojčiat a batoľat. Vďaka inovačným technológiám uchovávame to najlepšie z prírody.

Myslíme na prírodu, preto sme vyvinuli obaly, ktoré sú ekologické

  • Obaly sú šetrné k prírode, úplne recyklovateľné.
  • Pri výrobe obalov sa používa až o 50 % menej plastu (v porovnaní s predchádzajúcim balením).
  • Naše továrne využívajú 100 % obnoviteľnej energie.

Nová praktická dóza prináša vyšší komfort

Trojitý bezpečnostný pásik pre
dokonalé uzavretie a zachovanie
čerstvosti pred prvým použitím.

Poistka na viečku − zacvaknutie
pri uzatváraní chráni výživu pred
kontamináciou a vysypaním.

Miesto na odmerku, aby odmerka ani
vaše ruky neboli v kontakte
s mliečnym práškom.

Jednoduché
zarovnanie prášku
v odmerke.


Návod na prípravu

Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na zadnej strane) vlejte do vysterilizovaného hrnčeka.

Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálnej plastovej pásky vo vnútri obalu.

Do hrnčeka s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka na zadnej strane). Ihneď uzavrite hrnček a 10 sekúnd ho dôkladne pretrepte vo zvislej polohe.

Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.


Odporúčané dávkovanie
Odporúčané denné množstvo mlieka je orientačné, riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra.
Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je ustanovené.

100 ml Nutrilon 3 Profutura DuobiotikTM = 90 ml prevarenej vody + 3 zarovnané odmerky = 273 kJ (65 kcal). 1 zarovnaná odmerka = 5 g sušeného prášku. Používajte originálnu odmerku.


Zloženie

Laktóza (z mlieka), sušené odtučnené mlieko, maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mlieka) 12,2 %, demineralizovaná srvátka (z mlieka), koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), rastlinné oleje (repkový, slnečnicový, kokosový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej), bezvodý mliečny tuk (z mlieka) 1,78 %, fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,8 %, hydrogenfosforečnan draselný, citran draselný, rybí olej, chlorid horečnatý, 2´fukozyllaktóza, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan horečnatý, citran sodný, cholín chlorid, emulgátor (sójový lecitín), síran železnatý, chlorid draselný, inozitol, L-askorban sodný, antioxidant (askorbylpalmitát), síran zinočnatý, L-karnitín, D-pantotenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, uhličitan vápenatý, nikotínamid, riboflavín, retinylpalmitát, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadión, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín. Zloženie sa vztahuje k sušenému stavu potraviny.

 

Dôležité upozornenia:

Výrobok je určený na výživu malých detí od 1 roku veku. Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK ™ 3 má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského mlieka. Pre zdravie detí je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Nevhodné pre deti do 1 roku veku. Dojčenie je pre deti najlepšie. Podporujeme odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy. Mliečna výživa pre malé deti, v prášku. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené. Nevhodné pre deti do 1 roku veku. Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, potom ju zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa. Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami - zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dietata, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára. Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do obalu. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení. Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

Nutriklub – Potrebujete poradiť o výžive a rodičovstve? Naši odborníci sú tu pre vás.

FB: Nutrilon Slovenská republika, tel.: 0800 601 600, www.nutriklub.sk, info@nutriklub.sk

Danone s.r.o., Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.