NUTRIDRINK s čokoládovou príchuťou 200ml

1×200 ml, s čokoládovou príchuťou

Značka: NUTRIDRINK

Keď bežná strava nestačí. Kompletná tekutá výživa Nutridrink je vhodná pre pacientov, ktorí trpia nedostatočným príjmom energie a živín alebo nechutenstvom z rôznych príčin.

1,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NUTRIDRINK s čokoládovou príchuťou 200ml 1×200 ml, s čokoládovou príchuťou

X011313

Hlavný popis produktu

Hlavné vlastnosti:

univerzálna tekutá výživa
nutrične kompletná, môže sa používať ako doplnok alebo úplná náhrada stravy
Obsahuje všetky živiny v optimálnom pomere
klinicky bez laktózy
bez lepku

Nutridrink je obzvlášť vhodný pre pacientov:

ktorí trpia nedostatkom živín z rôznych dôvodov (napr. seniori)
s poruchami prehĺtania alebo poruchami ústnej dutiny
v prípadoch nechutenstva
s rakovinou
pred a po operácii (obdobie rekonvalescencie)


Dávkovanie

1-3 fľaše na doplnenie bežnej stravy, 5-7 fliaš denne ako jediný zdroj výživy, ak lekár alebo kvalifikovaný odborník na klinickú výživu neurčí inak.

Zloženie

Voda, maltodextrín, bielkoviny kravského mlieka, cukor, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), kakao, aróma, emulgátor (sójový lecitín), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), citran draselný, chlorid horečnatý, hydroxid vápenatý, cholínchlorid, karotenoidy ((obsahuje sóju) β-karotén, luteín, lykopén), hydrogenfosforečnan draselný, L-askorban sodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, stabilizátor (karagenan), hydroxid draselný, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, nikotínamid, retinylacetát, glukonát meďnatý, DL-α-tokoferylacetát, seleničitan sodný, síran mangánatý, D-pantotenát vápenatý, chlorid chrómu, D-biotín, cholekalciferol, tiamín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín, molybdát sodný, fluorid sodný, riboflavín, jodid draselný, fytomenadión. Použite

Pred použitím dobre pretrepte. Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladené. Po otvorení skladujte v uzavretej fľaši v chladničke až 24 hodín. Uzavreté balenie skladujte na chladnom a suchom mieste.

Upozornenie

Dietetická potravina na osobitné lekárske účely. Vysokoenergetická nutrične kompletná tekutá výživa. Určená na diétne riešenie podvýživy súvisiacej s ochorením. Neobsahuje lepok. Neobsahuje vlákninu. Balené v ochrannej atmosfére. Ošetrené UHT. Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne podávanie. Len na použitie pod lekárskym dohľadom. Vhodné ako jediný zdroj výživy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Pri podávaní deťom vo veku 3 až 6 rokov je potrebné postupovať mimoriadne opatrne. Nevhodné pre pacientov s galaktozémiou.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.