Nutrend Endurosnack - zelené jablko

1×75 g, gél

Značka: NUTREND

Pri náročných dlhých tréningoch a pretekoch je potrebné pravidelne prijímať vhodnú formu energie. ENDUROSNACK predstavuje ideálny zdroj s postupným uvoľňovaním energie. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny sacharid izomaltulóza (PalatinoseTM), ktorý sa pozvoľna vstrebáva a dodáva vysoké množstvo kvalitnej energie. Tento gel je ďalej obohatený o L-karnozín zlepšujúci vytrvalostný výkon a silu, o BCAA v pomere 2: 1: 1, taurín, glycín a L-alanín.

1,89
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Nutrend Endurosnack - zelené jablko 1×75 g, gél

X27665

Hlavný popis produktu

ENDUROSNACK je špecializovaný energetický gel s postupným uvoľňovaním energie. Svojím zložením je vhodný na podporu dlhodobého fyzického výkonu predovšetkým vytrvalostného charakteru.


Pre dosiahnutie maximálnej funkčnosti odporúčame používať pravidelne v priebehu fyzickej záťaže. Veľkou výhodou tohto gelu je práve pozvoľné uvoľňovanie energie, ktoré vám pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny druh sacharidu izomaltulóza (Palatinose ™), ktorá vyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom a pritom príliš nezvyšuje hladinu krvného cukru.

Vďaka tomu, že Palatinose ™ neovplyvňuje toľko výslednú osmolalitu v tráviacom trakte a gel má nulový obsah minerálov je produkt výborne kombinovateľný so športovými nápojmi a nespôsobuje žiadne zažívacie ťažkosti.

ENDUROSNACK s cukrami a sladidlami je určený pre: kontinuálne a dlhodobé zásobenie organizmu energiou. Doplnenie energie pred výkonom a počas výkonu.

praktická forma znovu uzatvárateľných túb
isomaltulóza (Palatinose ™)
L-karnozín zlepšujúci vytrvalostný výkon a silu,
L-alanín
BCAA v pomere 2: 1: 1
taurín a glycín

Neviete, ktorý SNACK zvoliť? Prečítajte si viac tu:
ENERGIA NA CESTY - CARBOSNACK alebo ENDUROSNACK

ENDUROSNACK odporúčané dávkovanie:

Použite cca 20 minút pred záťažou 1 tubu a zapite dostatočným množstvom športového nápoja.
V priebehu záťaže pojedajte pravidelne, počas jednej hodiny je možné použiť 1 - 2 tuby. Vždy zapite.
Dospelí maximálne 4 tuby za deň.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

ENDUROSNACK použitie: odskrutkujte uzáver a odstráňte plombu. Po otvorení obsah tuby ihneď spotrebujte.
Príchute:
marhuľa
ostružina
piňa colada
pomaranč
red fresh
zelené jablko
Upozornenie: Výživový doplnok pre športovcov
Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.