Nutrend Endurosnack sáčok - zelené jablko

1×75 g, gél

Značka: NUTREND

ENDUROSNACK sáčok je praktické balenie obľúbeného energetického gélu pre bežcov a cyklistov umožňujúci opakované uzatváranie sáčku. Sáčok sa pohodlne vojde do dresu, nemá žiadne ostré hrany. Pri náročných dlhých tréningoch a pretekoch je potrebné pravidelne prijímať vhodnou formou energiu. ENDUROSNACK predstavuje ideálny zdroj s postupným uvoľňovaním energie.

Varianty podľa príchute
1,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Nutrend Endurosnack sáčok - zelené jablko 1×75 g, gél

X27698

Hlavný popis produktu

ENDUROSNACK sáčok je praktické balenie obľúbeného energetického gélu ENDUROSNACK pre bežcov a cyklistov umožňujúce opakované zatvorení vrecka. Vrecko sa pohodlne vojde do dresu, nemá žiadne ostré hrany.
Veľkou výhodou tohto gélu je práve pozvoľné uvoľňovanie energie, ktoré vám pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon.


Pre dosiahnutie maximálnej funkčnosti odporúčame používať pravidelne v priebehu fyzickej záťaže. Veľkou výhodou tohto gélu je práve pozvoľné uvoľňovanie energie, ktoré vám pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny druh sacharidu izomaltulóza (Palatinose™), ktorá vyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom a pritom príliš nezvyšuje hladinu krvného cukru.

Vďaka tomu, že Palatinose™ neovplyvňuje toľko výslednú osmolalitu v tráviacom trakte a gél má nulový obsah minerálov je produkt výborne kombinovateľný so športovými nápojmi a nespôsobuje žiadne zažívacie ťažkosti.

ENDUROSNACK s cukrami a sladidlami je určený pre: kontinuálne a dlhodobé zásobenie organizmu energiou. Doplnenie energie pred výkonom a počas výkonu.

praktická forma znovu uzatvárateľných túb
isomaltulóza (Palatinose ™)
L-karnozín zlepšujúce vytrvalostný výkon a silu, L-alanín
BCAA v pomere 2: 1: 1
taurín a glycín

Neviete, ktorý SNACK zvoliť? Prečítajte si viac tu:
ENERGIA NA CESTY - CARBOSNACK alebo ENDUROSNACK

ENDUROSNACK odporúčané dávkovanie:

Použite cca 20 minút pred záťažou 1 tubu a zapite dostatočným množstvom športového nápoja.
V priebehu záťaže pojídejte pravidelne, počas jednej hodiny je možné použiť 1 - 2 tuby. Vždy zapite.
Dospelí maximálne 4 tuby za deň.
Neprekračujte odporúčané dávkovanie!

ENDUROSNACK použitie: odskrutkujte uzáver a odstráňte plombu. Po otvorení obsah tuby ihneď spotrebujte.
Príchute:
marhuľa
ostružina
piňa colada
pomaranč
red fresh
zelené jablko
Upozornenie: Doplnok stravy
Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.Ukládejte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.