Novo C komplex forte LIPOZOMÁLNY VITAMÍN C

1×60 tbl

Značka: NOVO C

Výživový dolpnok obsahuje v každej kapsule 600 mg vitamínu C, 25 µg vitamínu D a 20mg zinku, všetky tri účinné látky v lipozomálnej forme.

44,99
Doprava zadarmo

O produkte: Novo C komplex forte LIPOZOMÁLNY VITAMÍN C 1×60 tbl

X51669 ADC

Výživový dolpnok obsahuje v každej kapsule 600 mg vitamínu C, 25 µg vitamínu D a 20mg zinku, všetky tri účinné látky v lipozomálnej forme. Súčasne obsahuje aj také prírodné účinné látky, ako sú výťažok zo šípok a citrusové bioflavonoidy. Bez cukru, lepku, laktózy, konzervantov.

  • Vitamín C prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek proti oxidačnému stresu, k znižovaniu únavy a vyčerpania, k normálnemu fungovaniu nervového systému a k udržiavaniu normálnych fyziologických funkcií.
  • Vitamín D a zinok prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému.
  • Zinok popritom prispieva k udržiavaniu normálneho duševného fungovania, ako aj k ochrane buniek voči oxidačnému stresu.

Zloženie: čistená voda, glycerín, vitamín C (kyselina askorbová, askorbylpalmitát, askorbát vápenatý), citrusové bioflavonoidy, šípkový extrakt, oxid zinočnatý, cholekalciferol, emulgátor (sójový lecitín), nerafinovaný organický lak zo sezamového oleja (žltý včelí vosk), farbivo (lykopén, betakarotén), želatína.

 

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: Dospelí: 1-2 kapsuly denne.
Deti od 8 rokov: 1 kapsula denne.
Kapsula sa užije najlepšie ráno a zapije sa dostatkom tekutín.

Upozornenie: Obsahuje sójový lecitiín, lak zo sezamového oleja a žltý včelí vosk. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote, chránené pred slnečným žiarením.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.