NOVEXPERT Cestovná taštička s miniatúrami kyseliny hyalurónovej

1×1 ks, dámska kozmetická sada

Značka: NOVEXPERT

Cestovná taštička s miniatúrami produktov Booster sérum s kyselinou hyalurónovou 10 ml + Micelárna voda s kyselinou hyalurónovou 50 ml.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
9,69
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: NOVEXPERT Cestovná taštička s miniatúrami kyseliny hyalurónovej 1×1 ks, dámska kozmetická sada

X013629

Hlavný popis produktu

BOOSTER SERUM 10 ml
Booster sérum s kyselinou hyalurónovou. Pre všetky typy pleti. 100 % prírodné zloženie. Vegan. Vytvorené lekármi. OBJEM PLETI. VYPLNENIE VRÁSOK. HYDRATÁCIA. Kyselina hyaluronová (H.A.) vo veľmi vysokej koncentrácii, 100 % prírodného pôvodu vypĺňa dehydratovanú epidermálnu vrstvu pokožky a obnovuje zvráskavenú pleť. Aplikujte na tvár ráno alebo večer samostatne alebo před použitím krému. Iba na vonkajšie použitie. Certifikované ECOCERT.

MICELLAR WATER WITH HYALURONIC ACID 50 ml
Micelárna voda s kyselinou hyalurónovou. 100 % prírodné zloženie. Vegan. Vytvorené lekármi. Pre všetky typy pleti. Odstraňuje make-up a zároveň slúži ako starostlivosť, obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pôsobí proti starnutiu pleti. Iba na vonkajšie použitie. Krok č. 1: naneste na vatový
tampón. Krok č. 2: aplikujte na tvár a oči – od stredu tváre smerom do strán. Nemusí sa oplachovať. Iba na vonkajšie použitie. Certifikované ECOCERT.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.