Nivea Tuhý AP B&W Silky Smooth

1×50 ml, antiperspirant

Značka: NIVEA

Stavte na spoľahlivú ochranu proti poteniu a zápachu potu bez žltých škvŕn a bielych stôp na oblečení: NIVEA Tuhý antiperspirant Black & White Invisible Silky Smooth.

3,66
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  4,89 €  ·  zľava 1,23 €

Najnižšia cena pred zľavou: 4.88 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Nivea Tuhý AP B&W Silky Smooth 1×50 ml, antiperspirant

X001448

Hlavný popis produktu

Vyskúšajte skutočne účinný antiperspirant s inovovaným zložením a so zmyselnou vôňou, ktorý chráni proti poteniu i zápachu celých 48 hodín. Zloženie rýchlo zasychá a má jemnú, ošetrujúcu textúru.

Pri výrobe bolo použitých o 30 % menej plastu, obal je 100 % recyklovateľný Zároveň chráni aj vaše oblečenie. Unikátna patentovaná technológia zabraňuje vzniku bielych stôp na čiernom oblečení a pomáha predchádzať vzniku žltých škvŕn na oblečení. Získajte hodvábne jemnú pokožku podpazušia aj po holení Užite si starostlivosť, sviežosť a zmyselnú vôňu v jednom. Zoznámte sa so svetovou jednotkou v dezodorantoch nezanechávajúcich škvrny na oblečení:

** NIVEA Tuhý antiperspirant Black & White Invisible Silky Smooth.


*Neobsahuje etylalkohol.

**Zdroj: Nielsen, Market Track, trh dezodorantov, segment dezodorantov proti škvrnám, merané v 55 krajinách, predajná hodnota a hodnota v predaji balenia, MAT koniec decembra 2021 (1/2021 – 12/2021) - definované spoločnosťou Beiersdorf.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.