Neurotamin®

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: GENERICA

Neurotamin® sa odporúča na doplnenie výživy pre neuróny. Je vhodný aj ako výživový doplnok pre ľudí s problémami chrbta, krížov, platničiek či zápästia.

17,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Neurotamin® 1×60 cps, výživový doplnok

X015043

Hlavný popis produktu

Neurotamin® obsahuje kombináciu účinných látok s priaznivým účinkom na zdravie nervov, ako sú unikátny extrakt z plodov piepra čierneho PhytoCann BP®, vitamíny B1, B6, B12, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému, kyselina listová – folát, ktorá spolu s vitamínom B12 zohrávajú úlohu v procese delenia buniek a nukleotid uridín-5'-monofosfát.

Neurotamin® sa odporúča na doplnenie výživy pre neuróny. Je vhodný aj ako výživový doplnok pre ľudí s problémami chrbta, krížov, platničiek či zápästia. PhytoCann BP® je patentovaný extrakt z plodov piepra čierneho, ktorý pochádza z vulkanických vysokohorských oblastí nedotknutého ostrova Sulawesi v Indonézii. Jeho hlavnou účinnou látkou je ß-karyofylén a ďalšie terpény. Extrakt z plodov piepra čierneho má množstvo rôznych zdravotných výhod, okrem iných prispieva aj k správnemu fungovaniu nervového systému. Vitamíny B6, B12 a kyselina listová sa v prípravku Neurotamin® nachádzajú v biologicky aktívnych formách, ktoré v porovnaní s bežne používanými formami dokáže organizmus lepšie vstrebať a využiť.

Neurotamin® neobsahuje lepok, laktózu ani cukor.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.