Neostrata Problem Dry Skin

1×100 g, krém

Značka: NEOSTRATA
  • Krém pre extrémne suchú pokožku
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

30,99
Doprava zadarmo

O produkte: Neostrata Problem Dry Skin 1×100 g, krém

X44987

Hlavný popis produktu

Silný obnovujúcí krém vyvinutý na zjemnenie a hydratáciu neobvykle suchej a drsnej kože na lakťoch, kolenách či pätách. Obsahuje účinnú 20% zmes alfa a poly-hydroxy kyselín (AHA/PHA) na obnovu závažného poškodenia kože. Včelí vosk a zjemňujúce oleje znižujú podráždenie pokožky. Všetky tieto látky znižujú drsnosť kože na dotyk s dlhohotrvajúcim účinkom. Krém je vyvinutý na: • zníženie odlupovania šupiniek kože, spojených s hyperkeratózou • hydratáciu extrémne suchej kože • drsnú, zhrubnutú kožu na lakťoch, pätách, kolenách • folikuláruí keratózu. Ideálny pre osoby s psoriázou a keratosis pilaris. Výsledkom je výrazné zlepšenie drsnej, šupinatej kože.

Použitie: Znášanlivosť produktu otestujte na malej ploche kože na predlaktí. V prípade dobrej znášanlivosti aplikujte na pokožku dvakrát denne. V prípade citlivosti znížte používanie prípravku na 1x denne alebo obdeň.

Upozornenie: Tento produkt obsahuje alfa- hydroxy kyseliny (AHA), ktoré môžu zvýšiť citlivosť pokožky na slnečné žiarenie a hlavne možnosť spálenia slnkom. Používajte krém s ochranným slnečným faktorom, noste ochranný odev a obmedzte pobyt na slnku počas používania tohto výrobku, a to aj týždeň potom. U citlivejších typoch pleti sa môže objaviť prechodné mierne pálenie či štípanie. Nepoužívajte zároveň iné exfoliačné prípravky z dôvodu možného podráždenia. Nepoužívajte napr.na odretú či zapálenú kožu. Len na vonkajšie použitie.. Dbajte na to, aby prípravok nevnikol do očí. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnite vodou. Ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie, prerušte používanie prípravku. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia prípravku vyhľadejte lekársku pomoc.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.