Neostrata Lotion Plus

1×200 ml, telové mlieko

Značka: NEOSTRATA

Silné vyhladzujúce mlieko na tvár a telo

55,99
Doprava zadarmo

O produkte: Neostrata Lotion Plus 1×200 ml, telové mlieko

X45003

Hlavný popis produktu

Zvláčňujúce, ľahké mlieko s vysokým obsahom kyseliny glykolovej viditeľne znižuje známky stanutia pokožky. Je vedecky známe, že kyselina glykolová odlupuje vrchnú vrstvu pokožky pre jej obnovu, vyhladzuje textúru, zvyšuje hydratáciu a pevnosť, redukuje vzhľad jemných línií a vrások, zjednocuje odtieň. Napomáha k regenerácii pokožky, zmierneniu drsnej a suchej kože. Prípravok je vhodný pre všetky typy pleti, na aplikáciu na tvár aj telo. Výsledkom je vyhladená, hydratovaná pokožka so znížením vzhľadu jemných línií a vrások.

Použitie: Nanášajte na tvár, ruky alebo telo 1x denne /večer/ počas 2 týždňov. Pri dobrej znášanlivosti zvýšte aplikáciu prípravku na 2x denne. Jemne vtierajte na očistenú pleť, kým sa nevstrebe.

Upozornenie: Tento produkt obsahuje alfa- hydroxykyseliny (AHA), ktoré môžu zvýšiť citlivosť pokožky na slnečné žiarenie a hlavne možnosť spálenia slnkom. Používajte krém s ochranným slnečným faktorom, noste ochranný odev a obmedzte pobyt na slnku pri používaní tohto výrobku, a to aj týždeň potom. Nepoužívajte pri precitlivenosti na kyselinu glykolovú. Len na vonkajšie použitie Dbajte na to, aby prípravok nevnikol do očí. Pri zaisahnutí očí dôkladne vypláchnite vodou. U citlivejších typoch pleti sa môže objaviť prechodné mierne pálenie či štípanie. Ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie, prerušte používanie prípravku. Uchovávajte mimo dosauh detí. V prípade požitia prípravku vyhľadajte lekársku pomoc.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.