Neostrata Comprehensive Retinol 0,3% Night Serum

1×30 ml, retinolové sérum

Značka: NEOSTRATA

Retinolové nočné sérum

87,99
Doprava zadarmo

O produkte: Neostrata Comprehensive Retinol 0,3% Night Serum 1×30 ml, retinolové sérum

X45006

Hlavný popis produktu

Silné regeneračné sérum s obsahom 0,3% čistého, stabilizovaného retinolu, NeoGlukosamínu a kyselinou hyalurónovou synergicky pôsobí na hydratáciu kožnej matrix pre pevnejší vzhľad a redukciu hlbokých vrások. Zlepšuje odtieň, vyhladzuje textúru, celkovo spevňuje pokožku. Výsledkom je vyhladená, hydratovaná pokožka s redukciou vrások.

Použitie: Sérum aplikujte na čistú pokožku 1 - 2x týždenne večer. V prípade dobrej znášanlivosti je možné zvýšiť používanie na každý deň. Na sérum následne naneste Neostrata hydratačný krém.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Dbajte na to, aby prípravok nevnikol do očí. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnite vodou. Ľahký peeling, mravčenie alebo začervenanie pokožky môže byť zapríčinené používaním silnej koncentrácie látok obsiahnutých v sére. Ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie, prerušte používanie prípravku. Nepoužívajte v období tehotenstva a dojčenia. Používajte produkty s ochranným slnečným faktorom, vyhýbajte sa expozícii na slnku pri používaní tohto produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia prípravku vyhľadajte lekársku pomoc.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.