NAPL FEVERMATES DETSKA CHLADIVA

1×6 ks, nálepkové chladivé náplasti pre deti

Značka: FEVERMATES
5.0

Chladivé hydrogélové náplaste sú navrhnuté pre choré deti, s cieľom poskytnúť okamžité ochladenie a úľavu pre horúce a rozhorúčené dieťa.

9,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NAPL FEVERMATES DETSKA CHLADIVA 1×6 ks, nálepkové chladivé náplasti pre deti

X40114 ADC

Chladivé hydrogélové náplaste sú navrhnuté pre choré deti, s cieľom poskytnúť okamžité ochladenie a úľavu pre horúce a rozhorúčené dieťa. Chladivá úľava po dobu až 8 hodín. Môžu sa používať vždy, keď sa vyžaduje schladenie napr. pri bolestiach hlavy alebo horúčke.

Spôsob použitia

Používajte len podľa pokynov na obale výrobku. Len na vonkajšie použitie.
1. Pokožka musí byť čistá a suchá pre účinnú priľnavosť. Nepoužívajte na žiadnu oblasť s vlasmi.
2. Odstráňte hydrogélovú fóliu z vrecka, odstráňte ochrannú fóliu a naneste lepiacu stranu náplaste na kožu. Ak je to potrebné, nastrihajte si náplasť s nožnicami na vhodnú veľkosť.
3. Nepoužitú hydrogélovú náplasť uchovávajte vo vrecku. Vrecko sa dá opätovne utesniť, aby sa zabránilo vysušeniu nepoužitých náplasti. Uchovávajte vrecko na chladnom a suchom mieste. Na zvýšenie chladiaceho účinku môže byť vrecko s uzatvoretou hydrogélovou náplasťou uložené v chladničke - neuchovávajte v mrazničke. Použite každú náplasť len ​​jedenkrát.
 

Upozornenie: Nepoužívajte na rany alebo na podráždenú, poškodenú, opálenú alebo veľmi citlivú pokožku. Určené ako chladivá úľava na zmiernenie horúčky - nie je to liek. Vyhýbajte sa priamemu kontaktu s očami. Nikdy neumiestňujte gélovú náplasť na alebo nad nos alebo ústa dieťaťa.
Hydrofilné náplaste FeverMates neznížia telesnú teplotu dieťaťa. Pri prechladnutí alebo potení môže mať dieťa horúčku - v tomto prípade skontrolujte teplotu. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.
Spomínaný predmet je zdravotnícka pomôcka, nie hračka. Ak má dieťa 36 mesiacov alebo je mladšie, musí byť vždy pod dozorom a nesmie zostať samé so spomínaným predmetom. Udržujte mimo dosah detí.
 

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.