N-MEDICAL HYALURON N-MEDICAL SERUM 30ML

1×30 ml

Značka: N-MEDICAL

Hyaluron N-Medical sérum je vysoko hydratačné sérum vytvorené najmä pre profesionálov, ale aj na domáce použitie. Hĺbkovo regeneruje a rehydratuje vysušenú pleť a pokožku. Funguje ako prvá pomoc pre vysušenú až veľmi vysušenú (dehydratovanú) pleť a pokožku.

29,19
Ušetríte 12%

Pôvodná cena:  32,99 €  ·  zľava 3,80 €

Najnižšia cena pred zľavou: 31.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: N-MEDICAL HYALURON N-MEDICAL SERUM 30ML 1×30 ml

X000216

Hlavný popis produktu

Hyaluron N-Medical sérum je vysoko hydratačné sérum vytvorené najmä pre profesionálov, ale aj na domáce použitie. Hĺbkovo regeneruje a rehydratuje vysušenú pleť a pokožku. Funguje ako prvá pomoc pre vysušenú až veľmi vysušenú (dehydratovanú) pleť a pokožku. Sérum obsahuje 5 anti-aging zložiek pre maximálny účinok. Jednotlivé zložky sa vzájomne dopĺňajú a zvyšujú svoj účinok. Sérum je bez alkoholu, syntetickej parfumácie, silikónov a syntetických farbív. Je vyrábané šetrnou metódou (za studena). Vzhľadom na svoje zloženie, najmä vďaka hydropeptidom, zasahuje na niekoľkých tkanivových úrovniach a mimo hĺbkovej regenerácie pokožky zvládne aj jemnú korekciu vrások a lifting tváre. Je vhodné na každodenné použitie.

Použitie: Na čistú pleť tváre a dekoltu naneste malé množstvo séra a jemne vmasírujte. Ideálne ráno aj večer.

Stručná charakteristika jednotlivých látok:

Biosacharidová guma - Aktívna látka s okamžitým dlhodobým hydratačným účinkom. Je získavaná biotechnologickým procesom fermentácie kukurice alebo sóje, hydratuje a upokojuje pokožku. Dodáva pokožke hladkosť a jemnosť tým, že v najvrchnejšej vrstve vytvorí jemný film, ktorý pokožku rehydratuje. Zvyšuje úroveň hydratácie až o 79% v najvrchnejšej vrstve.

Matrixyl - Je látka na báze unikátnych peptidov. Tieto upravené peptidy sú nosičmi informácií na prestavbu a opravu kože a dokážu zmenšiť jemné vrásky až o 44,9% za 2 mesiace a zároveň zvýšiť elasticitu a tonus pokožky o 20%. Matrixyl aktivuje medzibunkovú hmotu, pokožka sa tak stáva hutnejšia a hydratovaná a krásna. Kyselina hyalurónová - kombinuje dva druhy. Nízkomolekulárna, ktorá preniká hlbšie do pokožky, kde na seba viaže vodu a tým rehydratuje hlbšie vrstvy pokožky. Vysokomolekulárna, ktorá zostáva na povrchu pokožky a zaisťuje povrchovú hydratáciu.

Allantoín - Regeneruje pokožku, zvyšuje jej hydratáciu. Dipeptid Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate - Hydropeptidová látka (neuropeptid). Zabraňuje vzniku jemných mimických vrások na tvári, tým, že zabraňuje prieniku sodíka do jemných mimických svalov.

 

ZLOŽENIE: Aqua, Biosaccharide Gum-1, Glycerín, Sodium Hyaluronate, Allantoín, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Carbomer, Polysorbate 20, Butysorbate 20, Phenoxyetanol, Sodium Lactate


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.