Mushie pletená detská deka z organickej bavlny, pásiková - dark gray

1×1 ks, pletená detská deka

Značka: MUSHIE

Mushie vytvára kombináciou minimalizmu, jemných zemitých a pastelových farieb a čistých línií pocit harmónie.

Varianty podľa farby
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
45,99
Doprava zadarmo

O produkte: Mushie pletená detská deka z organickej bavlny, pásiková - dark gray 1×1 ks, pletená detská deka

X56766

Hlavný popis produktu

Mushie pletená detská deka z organickej bavlny Mushie vytvára kombináciou minimalizmu, jemných zemitých a pastelových farieb a čistých línií pocit harmónie. Svojím nadčasovým a elegantným dizajnom spríjemnia Mushie produkty každý moment s vaším dieťatkom a spravia ho ešte výnimočnejší.

Detské deky Mushie sú pletené z organickej BIO bavlny, ktorá je teplá, zároveň priedušná a príjemne jemná na dotyk s citlivou detskou pokožkou. Pletené detské deky majú veľmi decentné elegantné vzory, jemné zemité farby, sú ľahké a navodzujú pocit útulného bezpečia. Zároveň sú šikovným pomocníkom pri chladnejšom počasí a nájdu si široké využitie v každej detskej výbavičke či už pri zavinutí, ako prikrývka, alebo na túlenie. Mamičky deky ocenia v prípade potreby aj pre seba, pri pocite chladu je možné ich prehodiť cez plecia, alebo použiť ako štýlový šál.

Pletené deky majú široké možnosti využitia:

Prikrývka do kočíka alebo autosedačky Zavinutie dieťatka v chladnejšom počasí Podložka na spanie, prebaľovanie alebo pri hre Príjemná ľahká prikrývka na spanie Obľúbená dečka na túlenie Dekorácia v detskej izbe

Starostlivosť: 

Pranie v práčke na maximálne 40°C, jemný program. Nesušiť v sušičke. Žehliť iba pri miernej teplote. Pletenú deku nečistite chemicky ani nebieľte.

Zloženie:

100%-ná organická BIO bavlna s certifikátom GOTS

Rozmery:

80 x 100cm Vyrobené v Indii.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.