MosquitNo Náramok pre dospelých uvoľňujúce citronelovú vôňu

1×1 ks, náramok proti komárom

Značka: MOSQUITNO

Silikónové náramky MosquitNo pre dospelých (mix 10 farieb) sú vítanou alternatívou k často lepkavým krémovým repelentom.

4,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MosquitNo Náramok pre dospelých uvoľňujúce citronelovú vôňu 1×1 ks, náramok proti komárom

X40485

Hlavný popis produktu

Silikónové náramky MosquitNo pre dospelých (mix 10 farieb) sú vítanou alternatívou k často lepkavým krémovým repelentom. Z farebných náramkov sa uvoľňuje citronela minimálne 72 hodín. K praktickosti náramkov prispieva tiež fakt, že sú vodotesné a vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pri outdoorových aj vodných aktivitách.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Nepoužívať v prípade alergie na citronelu. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Používať len pod dohľadom rodičov. Po manipulácii s náramkom si umyte ruky. Citronelová vôňa sa neuvoľňuje pod vodou. Pred spaním náramok odstráňte z ruky. Skladujte na chladnom suchom mieste, nie v blízkosti potravín a nápojov. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Pred použitím odstráňte obal.

Prečo zakúpiť náramok MOSQUITNO?

100% prírodné zloženie (citronelový olej) neobsahuje DEET vôňa sa uvoľňuje až 72 hodín vodotesný vhodný pri outdoorových či vodných športoch praktické cestovné balenie vhodné pre deti aj dospelých (2 veľkosti) k dispozícii v 10 farebných variantoch


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.