Meiya&Alvin darčekový set DELUXE knižka + hračka myška Meiya

1×1 kus

Krásny luxusný darčekový set v kvalitnej dekoratívnej krabičke obsahuje 25cm hračku a obrázkovú knižku „A Day at a Park with Meiya & Alvin“. Hračka je kombináciou vypchatej postavičky z mäkkej certifikovanej bavlny a hryzátka z prírodnej gumy z kaučukového stromu Hevea. Maličká obrázková knižka s tvrdými stranami, obsahuje jednoduchý text v angličtine.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
28,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Meiya&Alvin darčekový set DELUXE knižka + hračka myška Meiya 1×1 kus

X50314

Hlavný popis produktu

Darčekový set DELUXE knižka + hračka myška Meiya Krásny luxusný darčekový set v kvalitnej dekoratívnej krabičke obsahuje 25 cm hračku a obrázkovú knižku „A Day at a Park with Meiya & Alvin“. Hračka je kombináciou vypchatej postavičky z mäkkej certifikovanej bavlny a hryzátka z prírodnej gumy z kaučukového stromu Hevea. Kombinuje úžitok príjemného mäkkučkého maznáčika a gumennej časti, ktorá je ideálna pre deti, ktorým sa práve prerezávajú zúbky. Jedinečná vôňa a chuť prírodnej gumy je u detí veľmi obľúbená.

Mäkkšie aj tvrdšie časti a výstupky masírujú detské ďasná a prinášajú úľavu a ukľudnenie. Maličká obrázková knižka s tvrdými stranami, príbeh o tom ako nerozluční priatelia myška Meiya a sloník Alvin trávia deň vonku, spoznávajú prírodu a zažívajú dobrodružstvá. Jednoduchý text je v angličtine.

- Ideálny darček pri narodení dieťatka

- Telo maznáčika je vypchaté a dá sa posadiť

- Bezpečné pre novorodencov aj batoľatá

- Jedinečná vôňa a chuť prírodnej gumy, tak veľmi obľúbená udetí

- Ideálne pri prerezávaní zúbkov

- Certifikovaná bavlna, prírodná guma šetrne získaná zkaučukového stromu Hevea a výplň z recyklovaných PET fliaš

- Ručne maľované bezpečnými farbami na rastlinnej báze

- Bez BPA, PVC, ftalátov a iných nebezpečných látok

- Testované podľa EU noriem

- Balenie z recyklovaného materiálu potlačené farbami so sójovým základom Všetky produkty Meiya & Alvin sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie.

Vieme, že rešpektovať životné prostredie znamená rešpektovať celú našu planétu, ktorú tak chránime pre ďalšie generácie. Výška hračky cca 25 cm Rozmer knižky cca 12,5 x 12,5 x 2 cm Rozmer balenia cca 17 x 22 x 10 cm Vyrobené na Srí Lanke vo fairtrade podmienkach.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.