Detské oleje do kúpeľa

  (6)

Detský olej môže byť užitočný pre bábätká a deti so suchou pokožkou. Pridanie oleja do kúpeľa môže pomôcť udržiavať pokožku hydratovanú a chrániť ju pred vysúšaním, čo môže byť obzvlášť užitočné v suchom alebo studenom počasí.

Zoradiť podľa
 • Výživný kúpeľový olej pre novorodencov a bábätká s bio jojobovým olejom. Detský kúpeľový olej Mommy Care obsahuje starostlivý výber čistých organických olejov vrátane jojoby, nechtíka a hroznových semien, ktoré spoločne pracujú na vyrovnaní úrovne vlhkosti pokožky a dodávajú vitamíny a antioxidanty.
 • Zdravotnícka pomôcka. Grahams Natural Baby Body&Bath Oil je zložený z klinicky testovaných prírodných zložiek, ktoré pomáhajú hydratovať a chrániť pokožku vášho dieťaťa.
 • NAÏF Kozmetická sada pre novorodencov

  1×3 ks, kozmetická sada pre novorodencov
  Čo máte kúpiť pre novorodenca? Alebo len hľadáte dokonalý darček pre čerstvú mamičku? Set kozmetiky pre novorodencov Naïf (Newborn Essentials) je tou najlepšou odpoveďou v oboch prípadoch.
 • NAÏF Mliečny olej do kúpeľa pre deti a bábätká

  1×100 ml, mliečny olej do kúpeľa
  Je čas na kúpeľ! Nemusí byť každý deň, ale keď už ten čas nadíde, premení Mliečny olej do kúpeľa Naïf (Milky Bath Oil) pre deti a miminká vodu vo vaničke v mlieko. Je vhodný pre novorodencov.
 • Detský masážny olej je vyrobený zo zmesi prírodných a organických olejov. Masážny olej obsahuje mandľový olej, ktorý chráni pred vysušením, zatiaľ čo nechtík a harmanček vyživujú a zjemňujú. Príjemná vôňa levanduľového oleja upokojí a uvoľní Vás aj Vaše dieťa. Vedeli ste, že detská masáž je ideálnou a jedinečnou príležitosťou pre oteckov, ako sa zblížiť s novorodencami?
 • Detský kúpeľový olej je vyrobený zo zmesi prírodných a organických zložiek navrhnutých tak, aby vyživovali a upokojovali ich jemnú pokožku.
  Detské oleje do kúpeľa

  Detské oleje do kúpeľa