Masážna pištoľ BEURER MG 185

Značka: BEURER

Masážna pištoľ BEURER MG185 perfektne padne do ruky vďaka optimálnemu rozloženiu hmotnosti a štíhlemu, modernému dizajnu

154,99

O produkte: Masážna pištoľ BEURER MG 185

a523197d-4f37-415f-9584-a2d0bea9ddf6

Hlavný popis produktu

Masážna pištoľ BEURER MG185 perfektne padne do ruky vďaka optimálnemu rozloženiu hmotnosti a štíhlemu, modernému dizajnu. Má päť rôznych masážnych nástavcov a celkovo deväť stupňov intenzity pre silnú a cielenú masáž rôznych svalových partií. Na výber sú aj tri preddefinované masážne programy – pre dokonalé použitie na celé telo. Úrovne intenzity a masážne programy je možné jednoducho ovládať podľa vašich osobných potrieb pomocou dotykového displeja. Na displeji sa farebne zobrazuje aj stav batérie. MG185 sa dodáva so štyrmi nástavcami: guľová hlava, špirálová hlava, hlava v tvare U a plochá hlava. Piatim nástavcom je hlavica so vzduchovým vankúšikom, ktorá je ideálna na použitie na citlivé tkanivá, napríklad v oblasti krku.
Masážna pištoľ BEURER MG185 vyniká klasickým čiernym dizajnom s atraktívnymi farebnými akcentmi. V stupni intenzity 1 sa výkonná lítium-iónová batéria môže pochváliť výnimočnou výdržou batérie s prevádzkovou dobou až 5,5 hodiny, čo stačí na viac ako 20 cyklov používania. Doba nabíjania je približne tri hodiny. Súčasťou je praktické cestovné puzdro na uskladnenie a jednoduchý transport.

Charakteristika a technické údaje:
Výkonná a upokojujúca masáž spúšťacích bodov na uvoľnenie akéhokoľvek napätia
Posilnenie a regenerácia – rýchle a jednoduché
5 masážnych nástavcov pre prispôsobenie použitia
9 stupňov intenzity a 3 masážne programy
Úroveň intenzity 1: 1200 ot./min alebo 20 Hz
Úroveň intenzity 2: 1400 ot./min alebo 23,3 Hz
Úroveň intenzity 3: 1600 ot./min alebo 26,6 Hz
Úroveň intenzity 4: 1800 ot./min alebo 30 Hz
Úroveň intenzity 5: 2000 ot./min alebo 33,3 Hz
Úroveň intenzity 6: 2200 ot./min alebo 36,6 Hz
Úroveň intenzity 7: 2400 ot./min alebo 40 Hz
Úroveň intenzity 8: 2600 ot./min alebo 43,3 Hz
Úroveň intenzity 9: 3000 ot./min alebo 50 Hz
Automatické vypnutie po 10 min. – odporúčaný čas aplikácie
Zariadenie sa ľahko používa vďaka dotykovému LED displeju
Veľmi ergonomický s protišmykovou rukoväťou
Vrátane puzdra na praktické uloženie
Výkonná lítium-iónová batéria s výdržou až 5,5 hodiny používania
Rozmery produktu (D x Š x V): 26 x 6,5 x 15,5 cm (bez príloh)
Hmotnosť produktu: cca. 1075 g (bez nadstavcov, bez adaptéra)

Päť masážnych nástavcov, tri masážne programy a deväť úrovní intenzity poskytujú silnú a upokojujúcu svalovú masáž nôh, lýtok, ramien, paží a rôznych oblastí chrbta (okrem chrbtice). Cielená aplikácia má aktivačný a regeneračný účinok na postihnuté svalové oblasti.
MG185 má ergonomický tvar a nízku hmotnosť na uľahčenie masáže. Dotykový LED displej zabezpečuje komfortnú obsluhu a vďaka zabudovanej lítium-iónovej batérii je možné masážnu pištoľ používať až 5,5 hodiny.

Masážne prístroje od nemeckej spoločnosti Beurer nahrádzajú masážne sedenia na podložkách u maséra a umožňujú vám rozmaznávať a ošetrovať sa tam, kde môžete relaxovať najviac - doma. Uvoľnite napätie, aktivujte a doplňte svoju životnú energiu.
Beurer PhysioLine ponúka presne šité produkty, ktoré poskytujú účinnú podporu posilňovania a regenerácie svalového tkaniva. Ponúka športovcom predovšetkým šancu na upokojujúce prestávky po tréningu. Navyše, prístroje môžu poskytnúť úľavu aj ľuďom trpiacim napätím v každodennom živote, napríklad v dôsledku kancelárskej práce.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.