MÁDARA SKINONYM Polomatný Make-up s peptídmi True Beige

1×30ml, Prírodný certifikovaný make-up

Značka: MÁDARA

MÁDARA SKINONYM prírodný, certifikovaný polomatný make-up s peptidmi v prirodzenom odtieni vyrovnáva tón pleti, maskuje nedokonalosti a zároveň sa stará o pleť.

37,39
Doprava zadarmo

O produkte: MÁDARA SKINONYM Polomatný Make-up s peptídmi True Beige 1×30ml, Prírodný certifikovaný make-up

X007791

Hlavný popis produktu

Doprajte si dokonale hladkú pleť s dlhotrvajúcim efektom. Vďaka jemnej textúre sa prispôsobí vašej pleti a udrží ju sviežu a zdravo vyzerajúcu.

Výhody:

Prirodzený vzhľad.
Antioxidačná ochrana.
Intenzívna hydratácia.
Inovatívne vyhladzujúce molekuly.
MÁDARA SKINONYM polomatný make-up s peptidmi v prirodzenom odtieni #35 TRUE BEIGE vyrovnáva tón pleti, maskuje nedokonalosti a zároveň sa stará o pleť.

Receptúra, obsahujúca za studena lisovaný čučoriedkový olej, je bohatá na esenciálne mastné kyseliny (omega) a fytonutrienty. Olej z čučoriedok má výrazné vyživujúce a hydratačné vlastnosti. Chráni pokožku pred oxidačným stresom a zabraňuje starnutiu pokožky. Koreň z pivonky má silné tonizačné a antioxidačné účinky. Extrakt z listov Aloe Barbadensis pomáha stimulovať krvný obeh, napína a omladzuje pokožku. Kyselina hyalurónová má jedinečné hydratačné vlastnosti pre pokožku.

Použitie: Rovnomerne rozotrite po pokožke. Nanášajte prstami, štetcom na make-up alebo aplikátorom.

Vyrába sa v 6 odtieňoch:

#10 PORCELAIN, #20 IVORY, #30 ROSE IVORY, #35 TRUE BEIGE, #40 SAND a #50 GOLDEN SAND.
Prírodná kozmetika Mádara pre krásu a zdravie
Lotyšská značka prírodnej kozmetiky Mádara je typická pre jej bylinné zloženie. Jeho čistotu zaručuje aj medzinárodný nezávislý certifikát Ecocert Cosmos. Produkty obsahujú organické certifikované extrakty z rastlín, ktoré sú mimoriadne bohaté na účinné látky. Mnohé z výrobkov Mádara sú vhodné pre vegánov.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.