Lovi Dynamický cumlík SuperVent stredný

1×2 ks, dynamický cumlík

Značka: LOVI

Lovi dynamický cumlík Super Vent pre podávanie odsatého materského mlieka.

6,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lovi Dynamický cumlík SuperVent stredný 1×2 ks, dynamický cumlík

X56055

Hlavný popis produktu

Lovi dynamický cumlík Super Vent pre podávánie odsatého materského mlieka. Mäkká dynamická špička je vyrobená z tenkej vrstvy silikónu a dynamicky sa prispôsobuje satiu bábätka (naťahuje sa). Povzbudzuje svaly čeľustí k aktívnej činnosti. Mlieko nevyteká, dieťa ho musí aktívne sať. Tvrdá, pevná profilovaná základňa zo silnejšieho silikónu umožňuje stabilnú oporu pre správne umiestnenie pier na cumlíku, zabraňuje reflexu hryzenia do cumlíka.

Systém odvzdušňovania SUPER air vent Anti-ColicNový, efektívny odvzdušňovací systém SUPER VENT zabraňuje zmiešaniu mlieka so vzduchom. Týmto spôsobom sa zníži riziko kolík. Lovi dynamický cumlík Super Vent pre podávanie odsatého materského mlieka je výsledkom práce lekárov - neurologopédov.

Je vyrobený z heterogénnych vrstiev silikónu a v priebehu kŕmenia modifikuje svoj tvar a prispôsobuje sa rytmu a sile satia dieťaťa. Preto nenarušuje sací reflex dieťaťa a kombináciu kŕmenia a dojčenia.

UPOZORNENIE:

 Značka Lovi odporúča dojčenie ako najzdravší spôsob kŕmenia. Alternatívne spôsoby kŕmenia by mali byť použité po konzultácii s lekárom, pôrodnou asistentkou alebo lekárnikom, ak dojčenie nie je možné alebo je nedostatočné.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.