Lovi 360° hrnček DRINK MASTER Wild Soul boy

1×1 ks, hrnček 360°

Značka: LOVI

Nový hrnček 360° je perfektný na učenie samostatného pitia pre batoľatá a na prechod ku klasickému hrnčeku – dôležitým krokom vo vývoji detí je naučiť sa piť bez vašej pomoci.

9,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lovi 360° hrnček DRINK MASTER Wild Soul boy 1×1 ks, hrnček 360°

X56063

Hlavný popis produktu

Pitie ako z naozajstného pohára, ale bez rozlievania. Nový hrnček 360° je perfektný na učenie samostatného pitia pre batoľatá a na prechod ku klasickému hrnčeku

– dôležitým krokom vo vývoji detí je naučiť sa piť bez vašej pomoci. S týmto hrnčekom si vaše dieťa zlepší svoje schopnosti, pretože hrnček umožňuje piť bez rozliatia tekutiny z akejkoľvek časti horného okraja vďaka ventilu.

Nepriepustné veko zabráni vyliatiu tekutiny pri prevrhnutí hrnčeka a vyteká iba pri kontakte s detskými perami. Hrnček má držadlá vhodné pre drobné detské rúčky, ktoré umožnia jej ľahké uchopenie. Umožňuje pitie ako z naozajstného pohára, ale bez rozlievania.

Viečko 360° umožňuje pitie z akéhokoľvek miesta po obvode hrnčeka. Jednoducho sa čistí, pitie bez rozliatia (so silným trasením alebo spadnutím sa môže pár kvapiek uvoľniť)

- dieťa sa učí kontrolovať pohyby a prirodzenému spôsobu pitia (rovnako ako pitie z pohára).  360° tesnenie sa tiež predáva samostatne. Využíva prirodzené antibakteriálne vlastnosti striebra a znižuje počet baktérií až do 99,99% v priebehu 24 hodín.  Vhodný do malých detských rúk. Pogumované úchytky. Vrchnák chráni pohár pred nečistotami. Zväčšený stabilný podstavec je pokrytý prídavnou vrstvou gumy (mini a junior poháre). 

Objem: 250 ml 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.