LEGO® Friends 41715 Zmrzlinárske auto

1×1 ks, lego stavebnica

Značka: LEGO
Produktový rad: Friends

Naservírujte deťom vo veku od 4 rokov sladkú zábavu vo forme stavebnice Zmrzlinárske auto (41715) od LEGO® Friends. Súprava obsahuje minibábiky LEGO Friends Andreu a Roxy, a tiež figúrku roztomilého psíka. Deti si postavia parádnu pojazdnú predajňu, z ktorej budú môcť predávať zmrzlinu a nanuky, alebo môžu tráviť čas s priateľmi v blízkosti posedenia.

Darček k nákupu Pri nákupe produktov značky LEGO nad 30€, získate LEGO SACOK 1KS, ako darček
15,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: LEGO® Friends 41715 Zmrzlinárske auto 1×1 ks, lego stavebnica

X011595

Hlavný popis produktu

Naservírujte deťom vo veku od 4 rokov sladkú zábavu vo forme stavebnice Zmrzlinárske auto (41715) od LEGO® Friends. Súprava obsahuje minibábiky LEGO Friends Andreu a Roxy, a tiež figúrku roztomilého psíka. Deti si postavia parádnu pojazdnú predajňu, z ktorej budú môcť predávať zmrzlinu a nanuky, alebo môžu tráviť čas s priateľmi v blízkosti posedenia. Perfektný darček pre deti od 4 rokov Modely zo stavebníc 4+ sú navrhované spôsobom, aby stavanie bola hračka.

Malí stavitelia si z dielikov a začiatočníckej kocky postavia parádne zmrzlinárske auto. Zábava začína okamžite po otvorení sáčkov s kockami, v ktorých deti okrem samotného modelu nájdu aj minibábiku. A keby mladí tvorcovia predsa len náhodou potrebovali so stavaním pomôcť, môžu siahnuť po interaktívnom digitálnom sprievodcovi.

Bezplatná aplikácia LEGO s návodmi na stavanie im umožní si model počas stavania prezerať, približovať a otáčať.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.