LEGO® City 60287 Traktor

1×1 ks, lego stavebnica

Značka: LEGO
Produktový rad: City

Rozvíjajte predstavivosť svojho dieťaťa so sadou Traktor (60287) od LEGO® City, ktorá slúži ako pútavý úvod do vzrušujúceho sveta LEGO City. Ideálna pre chlapcov a dievčatá od 5 rokov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

16,79
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: LEGO® City 60287 Traktor 1×1 ks, lego stavebnica

X011510

Hlavný popis produktu

- Čo je vo vnútri škatule? Všetko, čo deti potrebujú na zostavenie parádneho modelu traktora s množstvom realistických prvkov, a navyše 2 balíky slamy, zeleninový box, minifigúrky farmára a dcéry a figúrka zajaca.
- Sada LEGO® City Traktor (60287) zaujme veľkými zadnými pneumatikami, naklápacou korbou, zdvíhacím ramenom a kabínou pre minifigúrku. Deti môžu model kombinovať s ďalšími sadami LEGO vhodnými na hranie aj na výstavu.
- Model traktora zo série Skvelé vozidlá LEGO® City je nádherným vianočným, narodeninovým alebo akýmkoľvek iným darčekom pre chlapcov a dievčatá od 5 rokov.
- Po zostavení meria traktor vyše 10 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
- Príslušenstvo zahŕňa debničku s tekvicou, jablkom a mrkvou a 2 balíky slamy.
- Súprava obsahuje tlačený návod na stavanie modelov a k dispozícii je aj interaktívny návod PLUS, ktorý nájdete v bezplatnej aplikácii LEGO® Návod pre inteligentné zariadenia.
- Rad LEGO® City Skvelé vozidlá inšpiruje deti k tvorivej hre, rozvíja fyzické zručnosti a pomáha budovať sebadôveru. Okrem toho sa deti zoznámia s rôznymi vozidlami a scenármi, ktoré zábavným a vzrušujúcim spôsobom zachytávajú skutočný život.
- Od roku 1958 všetky kocky LEGO® spĺňajú nekompromisné priemyselné normy, vďaka čomu sú dieliky jednotné, kompatibilné a zaručujú zábavnú hru.
- Kocky LEGO® sa púšťajú na zem, zahrievajú, drvia, krútia a analyzujú, aby sa zabezpečilo, že spĺňajú prísne celosvetové bezpečnostné normy.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.