Lavera Šampón Moisture & Care 250ml

1×1 ks

Značka: LAVERA
Vyskúšajte extra jemnú prírodnú starostlivosť vhodnú aj pre citlivú pokožku hlavy. 100% prírodné šetrné zloženie s upokojujúcim Bio Aloe vera dodá pokožke aj suchým vlasom potrebnú hydratáciu. Inovatívna receptúra ​​s Bio Quinoou podporuje rast vlasov, uľahčuje rozčesávanie a obnovuje ich prirodzenú elasticitu. po použití hydratované, lesklé a príjemné na dotyk.Pre dokonalý výsledok používajte spoločne s prírodným Kondicionérom Moisture & Care. Šampóny lavera sú biologicky odbúrateľné, neobsahujú silikóny, mikroplasty, umelé farbivá ani konzervačné látky. Zažite dobrý pocit z certifikovanej prírodnej kozmetiky bez kompromisov.Vyzkoušejte extra jemnou přírodní péči vhodnou i pro citlivou pokožku hlavy. 100% přírodní šetrné složení se zklidňujícím Bio Aloe vera dodá pokožce i suchým vlasům potřebnou hydrataci. Inovativní receptura s Bio Quinoou podporuje růst vlasů, usnadňuje rozčesávání a obnovuje jejich přirozenou elasticitu. Vlasy zůstávají po použití hydratované, lesklé a příjemné na dotek. Pro dokonalý výsledek používejte společně s přírodním Kondicionérem Moisture & Care. Šampony lavera jsou biologicky odbouratelné, neobsahují silikony, mikroplasty, umělá barviva ani konzervační látky. Zažijte dobrý pocit z certifikované přírodní kosmetiky bez kompromisů.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
6,49
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X58573

Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín a bielkovín prispievajú výťažky z Bio Quinoy k prirodzene zdravým a krásnym vlasom, ktoré sa ľahko rozčesávajú. Semená Quinoy obsahujú mnoho dôležitých minerálov ako je horčík, železo, draslík, vápnik a mangán. zaručuje európsky certifikát COSMOS ORGANIC.

Bio Aloe vera je odpradávna známa ako prospešná bylina. Najčastejšie sa z tejto púštnej rastliny v starostlivosti o pleť používa gél z ich dužnatých listov. Výťažky z Bio Aloe vera majú vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov a kyseliny salicylovej upokojujúce a hydratačné účinky. Gél z Bio aloe vera tiež podporuje obnovu kolagénu, ktorý spomaľuje starnutie vlasových folikulov. Vďaka tomu eliminuje vypadávanie vlasov a zvyšuje ich pevnosť a pružnosť.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

ECO CERT • Svetovo uznávaný medzinárodný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že minimálny podiel prírodných surovín každého produktu je 95 %. Výrobky tiež neobsahujú geneticky modifikované ani živočíšne suroviny.

ORGANIC • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

Vegan • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.