Šampóny na rast vlasov

  (23)
Zoradiť podľa
 • Nanogen Šampón pre ženy

  1×240 ml, pre ženy
  Obsahuje prelomové rastové faktory a peptidy podporujúce rast a objem vlasov. Príjemne osviežuje vlasovú pokožku.
 • Lupina biela spomaľuje mechanizmy vypadávanie vlasov. Agáve stimuluje pokožku hlavy. Ženšen stimuluje činnosť vlasovej cibuľky pre silnejšie vlasové vlákno.
 • Jemne ošetrujúci šampón pre suché vlasy na báze extraktu z mydlových orechov a tenzidov z kokosového oleja. Výťažok z brezy v biokvalite dodáva vlasom lesk a podporuje ich rast. Vďaka optimálnemu pH šampón nenarušuje a nevysušuje kožu
 • 5.0
  (2)
  Rada PANTHENOL šampón je vhodný pri zvýšenom mastení vlasov, pri problémoch s ich vypadávaním, štiepením a pri poruchách rastu vlasov.
 • HAIRBURST šampón - pre dlhšie a silnejšie vlasy

  1×350 ml, šampón pre silnejšie vlasy
  Šampón pre silnejšie dlhšie vlasy. Vhodný pre všetky typy vlasov. Prípravok má jemnú vôňu avokáda a kokosu. S obsahom viac ako 95% prírodných zložiek spolu s kondicionérom podporuje rast vlasov na požadovanú dĺžku za krátky čas. Pšeničné proteíny posilňujú vlasy a znižujú ich lámavosť. Šampón v kombinácii s kondicionérom Vám dopomôže na ceste k dlhším, silnejším a žiarivejším vlasom bez ohľadu na typ vlasov
 • Natura Siberica Energizujúci šampón na vlasy a telo 2v1 "Neskrotnosť tigra"

  1×250 ml, energizujúci šampón na vlasy a telo 2v1
  Energizujúci šampón pre telo a vlasy Tiger je určený pre mužov, ktorí potrebujú po celom dni povzbudiť telo i myseľ! Vyrobené z divoko rastúcich bylín Tajgy.
 • 5.0
  (1)
  Rada PANTHENOL šampón je vhodný pri zvýšenom mastení vlasov, pri problémoch s ich vypadávaním, štiepením a pri poruchách rastu vlasov.
 • Rad regeneruje vlasy až po končeky, zanecháva ich silnejšie, vyživené, dodáva im lesk a pomáha ich udržiavať dlhé.
 • Syoss šampón Full Hair 5D

  1×440 ml, pre jemné vlasy
  Pre krásne vlasy ako zo salónu prichádza syoss s produktami pre každý typ vlasov! Šampón pre jemné vlasy Full Hair 5 značky syoss je to pravé pre jemné vlasy! Ošetrujúca receptúra prispieva k zväčšeniu objemu vlasov, stimuluje korienky vlasov k rastu.
 • GARNIER FRUCTIS ALOE LIGHT šampón

  1×400ml, šampón na vlasy
  Vaše jemné vlasy potrebujú jemnú, ale účinnú starostlivosť a Garnier Fructis Aloe Light šampón na posilnenie vlasov je presne taký. Okrem toho, že dôkladne čistí vaše vlasy, účinne ich aj hydratuje a zanecháva ich hladké, lesklé a krásne ľahké. To všetko vďaka účinnému zloženiu, ktorému nechýbajú rastlinné výťažky, vitamíny ani proteíny. Doprajte svojim jemným vlasom starostlivosť na mieru.
 • Náš šampón obohatený o tekutý rastlinný keratín a amla olej pomáha regenerovať a intenzívne vyživiť vlasové vlákno.
Šampóny na rast vlasov

Šampóny na rast vlasov