Lauben Milk Frother 550BC

1×1 ks

Značka: LAUBEN
5.0

Napeňovač mlieka, 3 funkcie - teplá pena (150 ml), studená pena (150 ml), len ohrev (300 ml), vhodné do umývačky, magnetická technológia, 550 W, nepriľnavý povrch, automatické vypnutie, tichý chod

43,29
Doprava zadarmo

O produkte: Lauben Milk Frother 550BC 1×1 ks

X57600

Hlavný popis produktu

Váš domáci barista Lauben Milk Frother 550BC je nevyhnutným pomocníkom pre všetkých milovníkov kávy s bohatou a krémovou penou. S týmto peničom mlieka vytvoríte dokonalú penu a ušetríte za návštevu kaviarne zakaždým, keď vás prepadne chuť na nadýchané latté alebo cappuccino. Penič pracuje v 3 rôznych režimoch a vy si tak môžete vybrať medzi horúcou penou z plnotučného mlieka do lahodného cappuccina, studenou do letných mliečnych koktejlov, alebo ohrevom mlieka do kakaa pre vašich najmenších. Penič mlieka tvorí základňa a ohrievacia nádoba.

Základňa je vybavená protišmykovými nožičkami a 360° systémom, vďaka ktorému do nej môžete ohrievaciu nádobu umiestniť v akomkoľvek smere. Ohrievacia nádoba má nepriľnavý povrch, ktorý zabraňuje prichytenie alebo odretiu. Vďaka indukčná technológia ohrevu sa mlieko nikdy nepripáli. Penič navyše disponuje aj ochranou proti prehriatiu, takže máte istotu, že mlieko alebo pena bude mať vždy správnu teplotu medzi 60 - 75 °C. Starosti vám nebude robiť ani údržba, ohrievaciu nádobu totiž môžete bez problému umývať v umývačke riadu.

Čerešničkou na torte je prémiový dizajn značky Lauben, ktorý sa hodí do každej kuchyne. Krémové cappuccino, mliečny koktejl aj kakao pre deti Vďaka trom režimom ohrevu si penič mlieka Lauben poradí takmer s čímkoľvek, na čo máte chuť. Pod prvým tlačidlom sa skrýva funkcia penenie za studena, ktorú oceníte najmä v letných mesiacoch. Druhé tlačidlo zvolíte, keď si chcete pripraviť kávu ako z vašej obľúbenej kaviarne. Pre tú najlepšiu teplú mliečnu penu odporúčame použiť plnotučné mlieko. Ak odstránite peniaci nástavec, penič sa postará o ohrev mlieka, ktoré potrebujete napríklad do detského kakaa alebo zemiakovej kaše. Prémiový funkčný dizajn a jednoduché ovládanie Ovládanie peniča je intuitívne a zvládne ho každý. Požadovaný režim si nastavíte pomocou dvoch tlačidiel.

Penič mlieka Lauben je zároveň štýlovým dizajnovým doplnkom, ktorý sa bude vynímať v každej kuchyni. Ani u jeho funkčnosti nečakajte kompromisy. Vďaka protišmykovým nožičkám zostane vždy na svojom mieste a technológia cool touch zaistí, že sa o jeho držadlo nikdy nespálite. Bezpečný a praktický pomocník Penič mlieka Lauben je vybavený funkciou automatického vypnutia a ochranou proti prehriatiu. Nemusíte sa teda báť príliš vysokej teploty mlieka alebo peny. Vďaka indukčná technológia ohrevu sa mlieko nikdy nepripáli. Poteší vás istotne aj možnosť umývania v umývačke riadu a tichý chod, ktorý oceníte hlavne ráno.

Vlastnosti

150 ml - Dostatočná kapacita pre ohrev teplej či studenej peny.

300 ml - Kapacita na ohrev mlieka bez penenia, napríklad do detského kakaa. Ideálna teplota - Penič ohreje alebo napení mlieko na vždy správnu teplotu, až 60 - 75 stupňov.   

Bez pripaľovania - Vďaka indukčná technológia ohrevu sa mlieko nikdy nepripáli. Jednoduchá údržba

- Ohrievaciu nádobu je možné bez problému umývať v umývačke riadu. Nepriľnavý povrch

- Ohrievacia nádoba má špeciálny povrch, ktorý zabraňuje prichytenie alebo odieraniu. Tichý chod - Prístroj pracuje veľmi ticho, takže si vašu obľúbenú kávu môžete pripraviť pokojne aj za svitania.

Kam ho postavíte ... - Vďaka protišmykovým nožičkám stojí penič vždy na svojom mieste.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.