LAMAX W7.1

1×1 ks

Značka: LAMAX
Akčná kamera s 4K/30fps, vodotesnosť 12m bez puzdra/40m s puzdrom, stabilizácia MAXsmooth, 16 kusov príslušenstva, 2“ dotykový displej, selfie 1,4“ displej, Wi-Fi, mobilná app, 16 MPx fotky, výdrž 2 hodiny, slowmotion, video/foto timelapse, statívový závit
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
127,99
Doprava zadarmo

O produkte

X57603

LAMAX W7.1 – 4K kamera pre akčný lifestyle Natáčaj tam, kde si vo svojom živle! Či už sa chystáš natočiť adrenalínovú šialenosť alebo chceš zachytiť trip za exotikou, akčná kamera LAMAX W7.1 ti prinesie luxusné zábery v 4K. Potop sa s ňou bez obáv do hĺbky až 12 metrov a ukáž všetkým, ako skvele sa bavíš! So stabilizáciou MAXsmooth zostanú aj najextrémnejšie zábery v kľude a bez rozklepania. A ak dôjde na fotky? Predný selfie displej zabezpečí, že nikto nebude stáť mimo záberu.

OBSAH? TVOJ ŽIVOT. FORMA? 4K Pochváľ sa svojim svetom v najlepšej 4K/30 fps kvalite. Naplň každý pixel zážitkom, nech máš na čo spomínať, a uži si kreatívne možnosti, ktoré vysoké rozlíšenie prináša. Stabilizácia MAXsmooth navyše automaticky ukľudní rozklepané video, takže ho môžeš rovno poslať von. Využi aj slowmotion vo Full HD a spomaľ zábery až 4× bez straty kvality.

VYRAZ DO AKCIE. HNEĎ Keď chceš zachytiť okamih, na prípravy nie je čas. Preto LAMAX W7.1 nepotrebuje žiadne puzdro na to, aby si sa kamerou mohol potopiť až do 12 metrov. Proste skoč do vody a natáčaj. Nervy ti ušetrí i predný displej, vďaka ktorému uvidíš aktuálnu scénu a zhotovíš kvalitné selfies. Jednoducho tak vyfotíš celú partiu v mori skôr, než im pod hladinou dôjde dych.

POHODLNE A KDEKOĽVEK Rozprávaj s LAMAX W7.1 svoje príbehy. S jednoduchým dotykovým ovládaním nastavíš všetko rýchlo a už sa ti nestane, že by si prešvihol nejakú akciu. Hneď po vypnutí nahrávania si môžeš svoje zábery prehliadnuť vo farbe na jasnom 2“ LCD displeji a cez Wi-Fi ich rovno poslať do mobilnej appky. Postuj odkiaľkoľvek! Vlastnosti 4K detaily Natáčaj v detailnom 4K rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu a v postprodukcii využi napríklad možnosť priblížiť si celú scénu. Alebo prepni na Full HD a choď 120 snímok. HD zvládne dokonca 240 fps. Dva displeje Zostaň v hre s duálnym displejom. Zadný 2“ displej je dotykový a postará sa o ovládanie. Predný 1,4“ ti zasa pomôže vytvoriť kompozíciu tak, ako si predstavuješ. Stabilizácia MAXsmooth Elektronická stabilizácia MAXsmooth vyhladí divokú jazdu singltrekom aj oblúk na lyžiach.

Už sa ti nestane, aby tvoja spomienka bola rozklepaná – náš algoritmus sa o všetko postará. Potápanie bez puzdra Kamera má vodotesné telo, ktoré v pohode vydrží aj hĺbku 12 metrov. Tak skoč rovno do vody a natáčaj. Ak sa chceš dostať ešte ďalej, nasaď puzdro a potom sa až do 40 metrov. 16 MPx fotky Cvakni si momentky v ľubovoľnej kvalite a v rozlíšení 16 MPx. Kamera v sebe má korekciu rybieho oka, takže tvoji kamoši budú vyzerať rovnako dobre ako v realite.

Zdieľaj skadekoľvek so zabudovanou Wi-Fi a mobilnou aplikáciou môžeš videá a fotky z kamery preťahovať kdekoľvek. Uprav ich, ako uznáš za vhodné, a vyšli ich ostatným do feedu.

2 hodiny natáčania - Kvalitná batéria má super životnosť a na jedno nabitie zvládne vo Full HD až dve hodiny natáčania. Kedykoľvek ju navyše môžeš vymeniť a pokračovať. Príslušenstvo v krabici Možnosti akčnej kamery určuje príslušenstvo. Preto dostaneš v základe všetko potrebné. Upevni si kameru na riadidlá vďaka držiaku na bicykel alebo si nalep úchyty napríklad na helmu.

Ovládaj dotykom i tlačidlami Ovládanie akčnej kamery cez dotykový displej nebolo nikdy jednoduchšie. A čo robiť, keď máš kameru v puzdre alebo rukavice na rukách? Použi tlačidlá a nič ťa nezastaví. Statívový závit Vďaka univerzálnemu 1/4" statívovému závitu dokážeš pohodlne prepojiť kameru aj s ďalším príslušenstvom. Daj si kameru na profi statív alebo prenosný tripod a posuň svoju tvorbu na ďalší level.  

Parametre akčnej kamery LAMAX W7.1:

LCD Dotykový 2“ TFT LCD Predný 1.4“ TFT LCD Vodotesnosť Až do 12 m bez vodotesného puzdra Až do 40 m s vodotesným puzdrom Rozlíšenie videa 4K - 3840x2160 30 sn./s 2.7K - 2704x1520 30 sn./s 1080 - 1920x1080 až do 120 sn./s 720 - 1280x720 až do 240 sn./s Video formát formát MP4, kompresia H.264 Foto formát JPG Rozlíšenie foto až do 16 Mpx Pamäť Micro SD až 128 GB (minimálna rýchlosť UHS-I U3) Konektivita WiFi, micro USB, micro HDMI

Kapacita batérie 1350 mAh Výdrž batérie 120 min (pri 1080p videu) Rozmery 64 x 42 x 32 mm Hmotnosť 127g Funkcia Stabilizácia MAXsmooth, WiFi, sekvenčné fotografie, časozberné video/foto (timelapse), spomalené video, korekcia rybieho oka, cyklické nahrávanie, nastavenie expozície, dlhá expozícia, samospúšť, české menu, nastavenie frekvencie siete, dátum a čas vo videu, automatické vypnutie, šetrič obrazovky, nastavenie ostrosti, nastavenie kvality videa, nastavenie zvuku tlačidiel

Funkcia aplikácie Zapnutie/vypnutie nahrávanie, náhľad natáčaného videa, prehrávanie videí, zobrazenie fotografií, zmena nastavení, prenos záznamov do telefónu Kompatibilné príslušenstvo Štandardné príslušenstvo pre akčné kamery, príslušenstvo s 1/4“statívovým závitom


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.