LADIVAL Aktiv OF 30 sprej

1×150 ml, OF 30, sprej

Značka: LADIVAL
  • 3-násobná ochrana pred UVB a UVA, IR-A. Na alkoholovej báze odolný voči potu. Pri športe, nadmernom ochlpení. Nie je potrebné ho rozotierať, bez pocitu mastnej pokožky.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
13,69
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: LADIVAL Aktiv OF 30 sprej 1×150 ml, OF 30, sprej

X33195 ADC

Ladival Transparent Aktiv poskytuje trojnásobnú ochranu buniek nielen pred UVB a UVA žiarením, ale aj pred infračerveným IR-A žiarením. Transparentný sprej na alkoholovej báze odolný voči potu, ideálny v situáciách, keď potrebujeme rýchlo nastriekať opaľovací sprej, alebo pre tych, ktorí si radi užívajú voľnočasové aktivity na slnku. Alkohol rýchlo vyprchá a na pokožke ostane konzistentný ochranný film na pokožke, nezanecháva mastnú alebo lepkavú pokožku. Pumpička je prispôsobená aj na striekanie „hore dnom“ na ťažšie dostupné miesta (zadné strana stehna, lýtka, chrbát, krk).

Určený pre ľudí, ktorí:

  • hľadajú jednoduché riešenie na ochranu proti slnku
  • si chcú chrániť kožu a vlasy (plešinu) jediným produktom
  • preferujú produkt, ktorý sa iba jednoducho nastrieka a nie je potrebné ho rozotierať
  • radi a často športujú
  • nemajú radi pocit mastnej pokožky
  • majú ochlpené telo

ZLOŽKY:

Extrakt zo semien Vitis vinifera - antioxidačnými účinkami prispievajú k stabilizácii kolagénu a tým bojujú proti príznakom starnutia.

Vitamín Crozpustný v oleji - má vynikajúcu dermálnu absorpciu, je stabilný vo formuláciách starostlivosti o pokožku a môže byť pre pokožku menej dráždivý ako iné formy vitamínu C.

Koenzým Q10 - pomáha znižovať poškodenie spôsobené slnkom, podporuje tvorbu kolagénu, pomáha redukovať vznik jemných liniek a vrások, podporuje rovnomerný tón pleti.

Lecitín - zvyšuje ich schopnosť hydratovať, opravovať a zlepšovať stav pleti vďaka obsahu esenciálnych mastných kyselín, napomáha chrániť pleť a prírodne v nej uzamyká vlhkosť.

Vitamín E (tocopherol) - silný antioxidačný a ochranný účinok, pôsobí obnovujúco a protizápalovo a redukuje poškodenie pokožky UV žiarením.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.