LADIVAL Akut sprej

1×150 ml, sprej po opaľovaní

Značka: LADIVAL

Regenerácia slnkom podráždenej kože s chladivým efektom. Obsahuje pantenol, vitamín E a fotolyázu: aktívny enzým získaný zo siníc, ktoré podporujú regeneráciu kožných buniek.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
10,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: LADIVAL Akut sprej 1×150 ml, sprej po opaľovaní

X33175 ADC

 

 

Špeciálne vyvinutý na regeneráciu slnkom podráždenej kože s príjemne chladivým efektom. Obnovuje prirodzenú rovnováhu pokožky cez noc po vystavení slnku. Obsahuje lipozomálnu fotolyázu – aktívny enzým získaný zo siníc (morských rias), ktoré podporujú prirodzenú regeneráciu kožných buniek. 

Pantenol a vitamín E pomáhajú upokojeniu a regenerácii pokožky. Zmierňuje začervenanie aj pocit napätia kože a poškodenia kože, ktoré môžu byt vyvolané UVB žiarením. Ľahká textúra hydrodisperzného gélu, príjemná na aplikáciu, rýchlo sa  vstrebáva, nie je lepkavá na pokožke a príjemne chladí.

 

ZLOŽKY:

  • Lipozomálnu fotolyázu – aktívny enzým získaný zo siníc (morských rias), ktoré podporujú prirodzenú regeneráciu kožných buniek. Prirodzená sila tohto enzýmu sa využíva na opravu poškodenej DNA, obnovu jej štruktúry a redukuje vývoj buniek poškodených slnkom. Tým sa podporuje prirodzený proces regenerácie pokožky.
  • Lecitín - zvyšuje ich schopnosť hydratovať, opravovať a zlepšovať stav pleti vďaka obsahu esenciálnych mastných kyselín, napomáha chrániť pleť a prírodne v nej uzamyká vlhkosť.
  • Vitamín E (tocopherol) má silný antioxidačný a ochranný účinok, pôsobí obnovujúco a protizápalovo a redukuje poškodenie pokožky UV žiarením.
  • Pantenol je zvlhčovadlo, znižuje začervenanie kože spôsobené citlivosťou, pomáha regenerácii pokožky

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.