LACALUT tartar protection micelárna ústna voda

1×500 ml, micelárna voda

Značka: LACALUT

Antibakteriálna ústna voda s inovatívnou micelárnou technológiou

6,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LACALUT tartar protection micelárna ústna voda 1×500 ml, micelárna voda

X42996

Hlavný popis produktu

Spomaľuje tvorbu zubného kameňa a plaku a tak chráni ďasná pred zápalom
Pomáha udržiavať medzizubné priestory bez plaku. Inovatívna micelárna technológia priťahuje baktérie ako magnet, aj na obzvlášť ťažko dostupných miestach. Obalí ich do malých fexibilných micel a odstráni ich.
Lacalut antibakteriálna ústna voda tartar protection (prevencia zubného kameňa) s antibakteriálnym aktívnym komplexom podporuje ústnu hygienu redukciou baktérií a tým pomáha predchádzať zubnému kazu. Toto inovatívne zloženie je schopné chrániť pred neškodnými baktériami plaku a zubným kameňom aj na miestach, na ktoré zubná kefka nedosiahne. Tiež aktívne napomáha predchádzať zubnému kazu a problémoch s ďasnami. Tento spôsob účinku má dlhodobý efekt a zanecháva ústa citeľne sviežejšie.

Návod na použitie: Naplňte uzáver 15 ml (približne polovica uzáveru) a dôkladne vyplachujte ústnu dutinu 30 sekúnd, potom vypľujte. Neprehĺtajte. Po použití už ústa nevyplachujte vodou. Určené pre dospelých.
Skladujte pri teplote do 30°C.

Zloženie: AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, PEG-40 HYDRO GENATED CASTOR OIL, AROMA, XYLITOL, TE TRA POTASSIUM PYROPHOSPHATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, MENTHOL, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM BENZOATE, SODIUM SACCHARIN, ALU MI NUM LACTATE, THYMOL, SODIUM FLUORIDE, ECHINACEA PURPUREA EXTRACT, SODIUM CHLORI DE, SODIUM SULFATE, CI 47005, CI 42051.
Obsahuje fluorid sodný.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.