La Roche-Posay Cicaplast Balzam B5+ SPF50

1×40ml, balzam B5+ SPF50

LA ROCHE-POSAY Cicaplast Balzam B5+ SPF50 s Pantenolom 5%, madecassosidom + Tribiómou.

14,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: La Roche-Posay Cicaplast Balzam B5+ SPF50 1×40ml, balzam B5+ SPF50

X022439

Hlavný popis produktu

Každodenné vystavenie slnečném UV žiareniu, povrchové podráždenia kože (vrátane ľahkých dermatologických zákrokov) predstavujú riziko vzniku hyperpigmentácie (červené alebo hnedé škvrny na pokožke). Pri nových i starších tetovaniach ide o riziko poškodenia kontúr a farby. INDIKÁCIA. Podráždená, poškodená pokožka vystavená každodennému slnečnému UV žiareniu. Regenerácia kožnej bariéry a vysoká UV ochrana pre dospelých a deti od 3 rokov. Zlepšuje vzhľad škvŕn. Vhodný aj po dermatologických zákrokoch a na tetovania. Optimálna tolerancia, pre citlivú pokožku. Bez parfumácie.
INOVÁCIA. Tribioma (jedinečný prebiotický komplex), 5% Panthenol (vitamín B5), Madecassoside a ProceradTM (patentovaný ceramid). Okamžite upokojuje, urýchľuje proces obnovy prirodzenej bariérovej funkcie pokožky a chráni pred vznikom pigmentových škvŕn spôsobených UV žiarením. Produkt poskytuje vysokú ochranu proti UVB a UVA žiareniu.
VAROVANIE. Toto nie je opaľovací produkt. Počas intenzívnej a dlhodobej slnečnej expozície aplikujte vhodný opaľovací prípravok. Neprehĺtať. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.