La Roche- Posay Anthelios DP mlieko SPF50

1×250ml, hydratačné mlieko SPF 50

LA ROCHE-POSAY Anthelios UVMune400 Dermo-pediatrics hydratačné mlieko SPF50+ pre ochranu proti dlhovlnnému UVA žiareniu.

28,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: La Roche- Posay Anthelios DP mlieko SPF50 1×250ml, hydratačné mlieko SPF 50

X022434

Hlavný popis produktu

HYDRATAČNÉ MLIEKO DERMO-PEDIATRICS SPF 50+. Na tvár a telo. Veľmi vysoká ochrana proti UVB/UVA + ultradlhovlnnému UVA žiareniu. Zachováva prirodzenú obranyschopnosť pokožky. Na pokožke nezanecháva biele škvrny. Testované pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou.
Bezpečnostné opatrenie. Nadmerná expozícia na slnku je nebezpečná. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu. Nezostávajte na slnku dlho, aj keď používate ochranný prostriedok. Tento produkt nepredstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostriedok pred expozíciou na slnku. Na udržanie ochrany aplikujte opakovane produkt v dostatočnom množstve, najmä pri potení, kúpaní alebo sušení uterákom. Deti chráňte pokrývkou hlavy, tričkom a okuliarmi. Upozornenie: zníženie tohto množstva značne zníži úroveň ochrany.
Vyhnite sa oblasti okolo očí. Pri zasiahnutí očí ich ihneď dôkladne vypláchnite. Zabráňte kontaktu s textíliami. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.