La Roche -Posay Anthelios DP mlieko na vlhkú pokožku SPF50+

1×200ml, mlieko na vlhkú pokožku SPF50+

LA ROCHE-POSAY Anthelios Dermo-Pediatrics mlieko na vlhkú pokožku SPF50+ pre citlivú pokožku. Veľmi vodeodolné. Účinné aj na veľmi vlhkú pokožku.

25,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: La Roche -Posay Anthelios DP mlieko na vlhkú pokožku SPF50+ 1×200ml, mlieko na vlhkú pokožku SPF50+

X022435

Hlavný popis produktu

MLIEKO NA VLHKÚ POKOŽKU SPF 50+. Veľmi vysoká ochrana proti UVB/UVA žiareniu. Veľmi vodeodolné. Účinné aj na veľmi vlhkú pokožku. Jednoduché použitie. Na citlivú pokožku. VODEODOLNÁ NOVINKA: Transparentný gél, ktorý sa okamžite vstrebáva a vytvára na pokožke hydrofóbny film, ktorý pomáha odpudzovať vodu. Velmi vysoká ochrana SPF 50+ aj pri aplikácii na vlhkú pokožku. Testované pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou.
Bezpečnostné opatrenie. Nadmerná expozícia na slnku je nebezpečná. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu. Nezostávajte na slnku dlho, aj keď používate ochranný prostriedok. Tento produkt nepredstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostriedok pred expozíciou na slnku. Na udržanie ochrany aplikujte opakovane produkt v dostatočnom množstve, najmä pri potení, kúpaní alebo sušení uterákom. Deti chráňte pokrývkou hlavy, tričkom a okuliarmi.
Upozornenie: zníženie tohto množstva značne zníži úroveň ochrany.
Vyhnite sa oblasti okolo očí. Pri zasiahnutí očí ich ihneď dôkladne vypláchnite. Zabráňte kontaktu s textíliami. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.