Krájač Ritter Elexa 7 Duo-Plus

Značka: RITTER

Prvý skladací celokovový krájač Ritter Elexa7 Duo-Plus Vás presvedčí svojimi jedinečnými funkciami

399,99

O produkte: Krájač Ritter Elexa 7 Duo-Plus

17d7e35f-761c-428e-8ffd-8d086864121d

Hlavný popis produktu

Prvý skladací celokovový krájač Ritter Elexa7 Duo-Plus Vás presvedčí svojimi jedinečnými funkciami. Tento krájač je možné jednoducho sklopiť, čím je jeho uloženie skutočne praktické. Celokovový dizajn zaisťuje špeciálnu stabilitu a tým aj optimálne výsledky krájania. Či už sú krájané plátky tenké alebo hrubé - všetko je rovnomerne rozrezané - bez ohľadu na to, či chlieb, klobása, syr, ovocie alebo dokonca zelenina. Ďalšie funkčné detaily len podčiarkujú užívateľskú prívetivosť zariadenia: nôž sa dá ľahko odobrať kvôli čisteniu rýchlym uvoľnením bez náradia. Sane je tiež možné odstrániť kvôli ľahšiemu čisteniu. Vďaka širokému kontaktnému povrchu je rezaný materiál prakticky neobmedzený. Pre zvýšenú bezpečnosť pri rezaní poskytuje aj bezpečný 2-prstový zapínací systém. Elexa je poháňaná 65-wattovým ekomotorom, ktorý je o 20% úspornejší a stále o 50% silnejší ako jeho predchodca. Doprajte si šikovného a hlavne kvalitného pomocníka do Vašej kuchyne!

Charakteristika a technické vlastnosti:
Plná kovová konštrukcia
Strieborná farba
Skladací pre úsporné uloženie
Zúbkovaný nôž s priemerom 17 cm na chlieb a pečivo
Hladký nôž na šunku a syr
Nastavenie hrúbky rezu až do 14 mm
Bezpečnostný 2-prstový zapínací systém
Momentálna a nepretržitá prevádzka
Plocha saní asi 20 cm
Miska pre nakrájané potraviny
230 V, 65 W ekomotor,
Značka VDE / GS, ochranná trieda 2, CE
Šírka 24,0 cm (zložená 10) cm
Výška 20,0 cm
Hĺbka 34 cm
Hmotnosť: 3,6 kg

Ritter založil v roku 1905 Franz Ritter. Odvtedy firma vyvíja a vyrába stolové a zabudované domáce spotrebiče, ktoré uľahčujú každodenný život v kuchyni. Spoločnosť vyvíja, navrhuje a vyrába pod vedením Michaela Schüllera výlučne v Gröbenzell pri Mníchove. Filozofia spoločnosti je postavená na vysokej úrovni kvality. Vďaka svojej mimoriadne dobrej konštrukcii bol sklopný celokovový krájač Elexa ocenený cenou iF DESIGN AWARD.

elexa 7 - iF DESIGN AWARD 2015
Vďaka svojmu špičkovému dizajnu skladací celokovový multikrájač elexa 7 vyhral ocenenie iF DESIGN AWARD 2015. Cena iF DESIGN AWARD je už viac ako 60 rokov medzinárodne uznávaným symbolom identifikujúcim výnimočné úspechy v dizajne.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.